Druhou březnovou neděli zavítaly na jarní závod do Kutné Hory, kde v nejmladší kategorii získala třetí místo nejmladší cvičenka klubu Charlota Ferencová. V kategorii 5-6 let vybojovala finále Sára Krmelová a bronzovou medaili brala Leila Ferencová. V kategorii 7-8 let reprezentovala šumperský aerobik Kristýna Pospíšilová a stříbro získala Klára Štěpánková. Ve starší kategorii měla Denisa Venosová naději v podobě Anety Glembekové, která si vybojovala 2. místo. V kategorii 11-13let si pověsila na krk stejný kov Sofie Piterková.

Ve stejný den probíhaly druhé závody v Praze, Pražský Aerobic Cup. V kategorii do 7 let reprezentovala Šumperk čtvrtým místem Leila Ferencová, Sára Matochová v kategorii 10-11let byla o příčku horší, a úplnou vítězkou se stala Sofie Piterková a v nejstarší kategorii zazářila druhým místem Natálie Matochová.

Následující víkend se závodilo opět v Praze, kde se jednalo tentokrát o Ligový postupový závod. V nejmladší kategorii se představily Patricie Petrová a Sára Krmelová. V kategorii 11-13 let byla pátá Sofie Piterková, osmá Veronika Glembeková a nejlepší desítku uzavřela Sára Matochová.

Tentýž den probíhal závod i v Letovicích na celorepublikové soutěži Let´s Dance. V kategorii sólistek získala zlato Leila Ferencová a ve dvojičkách triumfovaly Beáta Poprachová s Leilou Ferencovou. „Pro holky to byla první zkušenost se závodní sestavou a moc se jim to povedlo,“ hodnotila radostně trenérka Denisa Venosová.

Na závěr měsíce, 23. března proběhly závody v Jiříkovicích, kde v kategorii do sedmi let závodila a nejmladší účastnicí celých závodů byla Charlota Ferencová a její sestra Leila Ferencová obhájila první příčku.