Nic to ale nezměnilo na vítězích jednotlivých kategorií, o kterých bylo jasno již před posledním závodem. Moravský titul v kubatuře Open získal Jiří Mifek a v MX2 Jaroslav Spáčil. Na celkovou stříbrnou příčku se v Dlouhé Loučce ve třídě Open posunul Jiří Pach ze Šternberka, který v posledním závodě v obou jízdách obsadil třetí místo a o dva body porazil Pavla Tvrdého.

Konečné výsledky Přeboru Moravy v motokrosu: Open: 1. Mifek 326 bodů, 2. Pach 271 (oba SMS motokros Morava), 3. Tvrdý 269, 4. M. Palička 162, 5. R. Palička 152 (všichni Team Gtmotocross.cz), 6. Tesař 138 (SMS motokros Morava). MX2: 1. Spáčil 313 (Festa profi nářadí), 2. Lakomý 255 (Team Gtmotocross.cz), 3. Mádr 243 (SMS motokros Morava), 4. Janáč 207 (Team Gtmotocross.cz), 5. Strachota 152 (LR Cosmetic Ados KTM), 6. Sukup 150 (SMS motokros Morava).