„Kdo zavítá v pátek 6. a v sobotu 7. září  na tenisové dvorcích T.J.Sokol v Šumperku, může zde potkat řadu osobností  z oblasti kultury, sportu, politiky a podnikatelské sféry. V pátek se představí bývalí špičkový čeští reprezentanti, jako jsou Petr a Pavel Huťkovi, kteří tuto celou akci jako vždy  pořádají, František Pála či Jiří Hřebec," láká diváky František Šmejkal z organizačního týmu.

V sobotu pak přijdou na řadu zase umělci. Tenisové rakety v Šumperku zkříží Petr Rychlý, Karel Šíp, Josef Náhlovský, Josef Mladý, Josef Laufer, Zdeněk Merta, Pavel Šporcl a Felix Slováček. Účast přislíbila také Leona Machálková. „Diváci se také mohou těšit na nováčka turnaje, populárního zpěváka Jakuba Smolíka.

Tenisový víkend bude zahájen v pátek 6. září v 14.30 hodin turnajem bývalých tenisových reprezentantů a ligových hráčů. V sobotu 7. září pak bude v 9 hodin odstartován turnaj umělců a osobností.

„Vyvrcholení turnaje je naplánováno na přibližně sedmnáctou hodinu, kdy by měly začít finálové zápasy jednotlivých kategorií. V případě nepříznivého počasí by se pak závěr turnaje posunul na nedělní dopoledne, jak kdysi bývalo dobrým a tradičním zvykem," popsal program dnes již legendárního turnaje, na který se chodí pravidelně dívat stovky fanoušků, František Šmejkal.