Loučná s Popeláky nepředvedla zrovna pěkný výkon, hlavním důvodem byl nízký počet hráčů. Loučná nastoupila pouze s jedním hráčem na střídání a na to doplatila. Popeláci šance využili a vyhráli 7:3.

Loučná s TJ Šumperk. Loučná se v 1. poločase držela velice dobře, ale ve druhém už to fyzicky neustála a prohrála vysoce 5:15.

Detox se již ke druhému utkání proti Senioru Sobotín sešli, ale pouze v úzké sestavě museli odehrát tento zápas. V prvním poločase se drželi. Ve druhém už to tak jednoduché nebylo a prohráli o tři branky.

TJ Šumperk a Kamion Rapotín. Pěkný zapas, který byl vyrovnaný až do konce. Kamion celý zápas vedl a TJ dotahovalo. Na konci utkání rozhodl přesnou trefou Šimák. Kamion tedy vyhrál 7:6.

Lázně se v začátku zápasu dostaly do vedení 1:0, ale dlouho nadvládu nad soupeřem neměli, když Křepelka nastřílel hattrick. Po tomto momentu se Lázně na nic velkého nezmohly a Šípy vyhrály 5:2.

Strážci v první půli vstřelili Senioru tři pěkné branky a zápas byl rozhodnutý. Vesmírčané v klidu zápas dohráli bez inkasovaného gólu. Brankář Šuk předvedl opět výborný výkon. Strážci Vyhráli 6:0.

Kamion a Lázně V. Losiny. Kamion už od začátku přejížděl Lázně ve všech směrech. Hlavně ve druh poločase se Kamion rozstřílel a nasázel dohromady 15branek. Hráč Kamionu Linet si jedním gólem zajistil krále střelců. Dýchal mu na záda Podhorný, který vstřelil o jednu branku méně a to 32.

Rychlé Šípy a Hoka Šumperk. Hoce už o nic nešlo, a tak k zápasu přistoupili velmi lehce. To také potvrzuje výsledek a to 7:1 pro Rychlé Šípy. Tímto zápasem si Šípy zajistily 2.místo v celkovém pořádí Futsalové ligy Šumperka.

Poslední zápas sezóny 2012/2013 odehrála Hoka Šumperk se Strážci Vesmíru. Strážci se už spíše viděli v oslavě titulu, protože před tímto utkáním byly předány ceny vítězům soutěže. Hoka předvedla výborný výkon, protože nebyla v příliš dobré sestavě a dokázala mladíky, jako jediní v lize, porazit a tím je obrat o neporazitelnost v celé soutěži.

Popeláci Šumperk - Loučná n. Desnou 7:3 (3:1)
Branky: Pavlas 4, Chrudina, Mošonec, Vlkoš - Šabršula T., Urbášek, Bartoš st.

Loučná n. Desnou - TJ Šumperk 5:15 (3:5)
Branky: Šabršula T., Urbášek, Málek, Bsrtoš ml., Bartoš st. - Podhorný 5, Novotný 3, Hofman 3, Zádrapa 2, Zugar, Zatloukal O.

Detox Vikýřovice - Popeláci Šumperk 0:3 kontumace

Senior Sobotín - Detox Vikýřovice 8:5 (3:3)
Branky: Gargulák J. 3, Nedvěd 2, Gargulák M., Hradil ml., Hrafil st. - Mičo V. 2, Polášek 2, Václahovský V.

TJ Šumperk - Kamion Rapotín 6:7 (3:4)
Branky: Podhorný 2, Hofman 2, Zugar, Zádrapa - Šimák 3, Linet 2, Uvízl, Mika

Lázně V. Losiny - Rychlé Šípy 2:5 (1:4)
Branky: Kováč, Florian - Křepelka 3, Komínek, Matýs

Strážci Vesmíru - Senior Sobotín 6:0 (3:0)
Branky: Indra 2, Vicenec, Šinogl, Tejkl, Dratva

Kamion Rapotín - Lázně V. Losiny 15:4 (5:3)
Branky: Schelle 4, Hložanka 3, Šimák 3, Uvízl 2, Hatala, Svorník, Linet - Skoumal 2, Pavelka, Kováč

Rychlé Šípy - Hoka Šumperk 7:1 (4:0)
Branky: Matýš 3, Prejda 2, Prucek 2 – Vavruša

Hoka Šumperk - Strážci Vesmíru 3:2 (2:2)
Branky: Niščák, Strnad, Mika – Indra, Valenta

tabulka