Další dostaveníčko si tentokrát dříve narození vyznavači zelených stolů dali v Hostinném v Podkrkonoší, kam dorazilo 180 hráčů nejen z České republiky, ale opět i ze sousedního Slovenska.

Jesenicko na akci zastupovala tradiční dvojice Zdeněk Fňukal a Miloš Matějíček.

V kategorii 70 plus, kde startovala téměř čtyřicítka závodníků, postoupil prvně jmenovaný ze čtyřčlenné skupiny jako druhý do vyřazovacího pavouka.

Postupně porazil Švestáka ze Sudkova 3:2 a stejným poměrem i Jungwirtha. Jenže o postup do semifinále prohrál s Rakovickým z Brna a obsadil nakonec i tak solidní osmé místo. V průběžném hodnocení je poté pátý.

Miroslav Takáč
O Takáče se zajímal Stuttgart i Guinessovka. Nyní připravuje svůj 2000. start

Velký favorit kategorie 75 plus Miloš Matějíček ovládl bez ztráty setu svoji skupinu a v prvním kole vyřazovacích bojů měl jako první nasazený hráč volný los.

Ve druhém kole porazil Basáka 3:0 a v semifinále shodně i hradeckého Schlappla. Finále pak absolvoval se svým tradičním protivníkem a velkým kamarádem Hrnčiříkem z Mariánských Lázní, kterého porazil 3:1 na sety.

I potřetí se tedy letos mohl radovat z prvenství na turnaji a zároveň vede také průběžnou tabulku mezi všemi hráči bez rozdílu věku se ziskem 1020 bodů.

Extrémní překážkový závod (ilustrační foto).
Kam za sportem? Na autokros v Přerově i extrémní Beton Race!