Pobytové zájezdy zahrnují v ceně zajímavé výlety za poznáním významné historie, například večerního města Ravenny, které je zapsáno na seznamu UNESCO pro své unikátní památky z doby raného křesťanství. Ve vybraných termínech je také v katalogové nabídce návštěva oblíbených středověkých Benátek při cestě zpět.

V místě pobytu naši průvodci nabízejí další fakultativní výlety například do San Marina, blízkého zábavního parku Mirabilandia a další.

Mimosezonně se cestovní kancelář věnuje pobytům v termálních lázních Podhájská na Slovensku, poznávacím zájezdům do Vídně, polských a maďarských měst. Největší zájem v zimním období je o návštěvu Vídně v době adventu.

Pracovníci cestovní kanceláře na požádání klienta či skupiny sestaví pobytový či poznávací zájezd na přání.

Významnou oporou cestovní kanceláře jsou vybrané dopravní společnosti a kvalifikovaní průvodci z bývalého Čedoku Šumperk. S potěšením přivítáme v cestovní kanceláři i letos všechny zájemce o jakékoliv zájezdy do celého světa. Cestovní kancelář Jeseniatour je členem Asociace cestovních kanceláří České republiky. Je pojištěna proti úpadku ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. u České podnikatelské pojišťovny.

Přejeme všem čtenářům pro nastávající léto hodně sluníčka a krásné zážitky z dovolené.