VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Maďarské termály, to je lék na tělo i duši

Léčivé a minerální vody maďarských termálních lázní přinášejí úlevu od mnoha typů nemocí a regeneraci těla i ducha. A právě tam se můžete dostat s CK Hornet Tour.

25.5.2015
SDÍLEJ:

Maďarské termály.Foto: CK Hornet Tour

Indikace termálních lázní je vhodná pro neduhy pohybových ústrojí, gynekologických poruch, revmatismu, problémy s klouby, páteří, ale i jako rehabilitace po úrazu, léčí se tu zažívací potíže, zdejší termální vody jsou vhodné na řešení problémů s úbytkem vápníku, léčí lupénku, ekzémy atd.

V nabídce CK Hornet Tour najdete možnosti pobytů v největším, nejmodernějším a nejimpozantnějším termálním lázeňském areálu Sárvár, dále ve věhlasných termálních lázních Bük i v termálních lázních Györ.

Co zažijí návštěvníci maďarských termálů?
koupání v nejmodernějších a nejimpozantnějších termálních lázních v Maďarsku
vířivky, vodní masáže, tobogany, rehabilitační možnosti
masáže wellness – uvolňující masáže v harmonickém prostředí s tichou hudbou a aromatickými vůněmi vedou k posílení duševní a tělesné rovnováhy člověka
terapie východu, saunový ráj, beauty a další různé léčebné procedury

„Využijte možnosti nabídky čtyřdenního pobytu, prodlouženého víkendu či dvoudenního zájezdu, neuvěříte, jaké zázraky dokážou termální vody s vaším tělem udělat, a vy budete plni energie a elánu," láká spolumajitelka cestovní kanceláře Vlasta Sršňová.

Cestovní kancelář Hornet Tour* působí na trhu od roku 1998
* mezi prvními obdržela koncesní listinu o provozování cestovní kanceláře podle zákona 159/1999 Sb.
* naši klienti jsou ze zákona pojištěni pro případ krachu CK
* CK Hornet Tour sídlí v Šumperku, Lidická 18, tel.: 583 280 066
* otevírací doba: po–pá 14.00–18.00
* e-mail: hornettour@seznam.cz
* síť provizních prodejců po celé Moravě
* využívá hlavně moderních autobusů BOVA firmy OASA – František Hlavatý

CK Hornet Tour, to je profesionální organizace, kvalitní služby průvodců, důraz na osobní přístup ke klientovi, solidnost a sedmnáctileté zkušenosti, dohromady tvoří klíčové atributy, které jsou zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb, jež za své peníze dostanete. A pak už je jen kousek k tomu si říct, že všude je tak krásně a život ubíhá neuvěřitelně rychle, tak proč sedět doma a neužít si své další dovolené a volné chvíle na zájezdech CK Hornet Tour.

„V cestovní kanceláři nenajdete úroveň masové turistiky, pro nás jsou prvořadé individuální zájmy klientely. Naše bohaté zkušenosti a léta praxe nám umožňují poskytnout vynikající servis a solidní jednání, pro které se k nám klienti opakovaně vracejí," zdůraznila Vlasta Sršňová.

CK Hornet Tour nabízí hlavně poznávací zájezdy do různých koutů České republiky, dále téměř do celé Evropy, do Turecka, na Island a z mimoevropských zemí vyjíždí do národních parků USA, do Mexika, Dubaje a Spojených arabských emirátů.

Dále pořádá lyžařské zájezdy do Itálie a Francie, oblíbená je cykloturistika na krásném dánském ostrově Bornholm s typickou severskou přírodou, se starými tradičními řemesly a všudypřítomnými udírnami ryb. Nabízí také pobytový zájezd u moře v Kalábrii v Praia a Mare, v příjemném prostředí prázdninové vesničky Villa-gio la Mantinera v piniovém parku.

„Zařídíme zájezdy pro školy a skupiny, ušité na míru dle přání a požadavků klientů. V našem katalogu máme také speciální nabídku pro školní skupiny: evropské instituce v Bruselu a ve Štrasburku, Jižní Anglie a Londýn, Paříž a Versailles, Slovensko, Nizozemsko, Vídeň, Polsko – Osvětim a Krakov, Rakousko, Bavorsko," vyjmenovala Vlasta Sršňová.

Cestování je o poznávání jiných kultur, dává člověku nadhled, inspiraci, přesvědčení, že se vlastně má dobře, případně motivuje, že by se mohl mít ještě lépe… Je pestré, barevné, pokaždé jiné, záleží na fantazii jedince, je kaleidoskopem očekávání i snů. „Naším úkolem je, aby ten obraz, který vidíte, byl co nejkrásnější," dodala Vlasta Sršňová.

Autor: PR

25.5.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 22 000 Kč

Učitelé na 1. stupni základních škol Učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - morální bezúhonnost, - kvalifikační předpoklady (požadavky dle zákona 563/2004., o pedagogických pracovnících) včetně novel, ukončené pedagogické vzdělání - učitelství 1. stupně (titul Mgr.), - uživatelská znalost práce na PC - Word, - organizační schopnosti, samostatnost, flexibilita, logické myšlení, komunikativnost , , Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:, - písemná přihláška zájemce musí obsahovat:, a) jméno, příjmení , b) datum a místo narození , c) státní příslušnost , d) místo trvalého pobytu , e) číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, f) datum a podpis zájemce, g) telefonické spojení, h) reference od předešlého zaměstnavatele, , - životopis, ve kterém uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech dovednostech týkajících se činností souvisejících s výkonem práce, - kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, - výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, - lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti, , Zájemci o dané pracovní místo se mohou přihlásit na adrese školy: ZŠ a MŠ Údolí Desné, Šumperská 775, 788 14 Rapotín, tel.: 583 550 130 nebo e-mailem : sekretariat@skolydesna.cz. , , Jedná se o zkrácené pracovní úvazeky 13 a 9 hodin přímé pedagogické práce týdně. Platové zařazení dle platných platových tarifů a předpisů pro pedagogické pracovníky platový stupeň 11 - 12. Předpokládaný termín nástupu: 27.8.2018. Pracoviště: Základní škola a mateřská škola údolí desné, Šumperská, č.p. 775, 788 14 Rapotín. Informace: Miroslava Jurečková, +420 583 550 130.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 22 000 Kč

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb Prodavač/ka elektroinstalačního materiálu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nákup a prodej elektroinstalačního materiálu, znalost elektroinstalačního materiálu podmínkou., Podnikové stravování., Kontakt: osobně Po-Pá od 7-16:00 hod., telefonicky Po-Pá od 7-16:00 hod., e-mailem.. Pracoviště: Jiří havelka - invel - prac., Cihlářská, č.p. 2294, 789 01 Zábřeh. Informace: Jiří Havelka, +420 777 941 904.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 22 000 Kč

Učitelé na 2. stupni základních škol Učitel/ka pro 2. stupeň ZŠ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - morální bezúhonnost, - kvalifikační předpoklady (požadavky dle zákona 563/2004., o pedagogických pracovnících) včetně novel, ukončené pedagogické vzdělání - učitelství 2. stupně (titul Mgr.) - kombinace s Tv, - uživatelská znalost práce na PC - Word, - organizační schopnosti, samostatnost, flexibilita, logické myšlení, komunikativnost , , Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:, - písemná přihláška zájemce musí obsahovat:, a) jméno, příjmení , b) datum a místo narození , c) státní příslušnost , d) místo trvalého pobytu , e) číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, f) datum a podpis zájemce, g) telefonické spojení, h) reference od předešlého zaměstnavatele, , - životopis, ve kterém uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech dovednostech týkajících se činností souvisejících s výkonem práce, - kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, - výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, - lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti, , Zájemci o dané pracovní místo se mohou přihlásit na adrese školy: ZŠ a MŠ Údolí Desné, Šumperská 775, 788 14 Rapotín, tel.: 583 550 130 nebo e-mailem : sekretariat@skolydesna.cz., , Jedná se o plný pracovní úvazek 22 hodin přímé pedagogické práce týdně. Platové zařazení dle platných platových tarifů a předpisů pro pedagogické pracovníky platový stupeň 11 - 12., Předpokládaný termín nástupu: 27.8.2018, ,. Pracoviště: Základní škola a mateřská škola údolí desné - prac., 788 14 Rapotín. Informace: Miroslava Jurečková, +420 583 550 130.

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 18 000 Kč

Pracovníci ostrahy, strážní Ostraha prodejny. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: AKTUALIZACE 25.5.2018 !!!, První kontakt pouze telefonický!, , Zaměstnavatel požaduje:, - trestní bezúhonost, - příjemné vystupování, spolehlivost, dochvilnost, , Místo výkonu práce: Bezručova č.p. 1330/4a, 790 01 Jeseník 1, , Zájemci se mohou hlásit:, - telefonicky na tel čísle 722 364 328, od po - pá vždy od 9:00 -15:00hod, Doporučenky nemůžeme potvrzovat do 3 dnů, jelikož jezdíme po celé republice.. Pracoviště: Pharm invest s.r.o. - pracoviště, Bezručova, č.p. 1330, 790 01 Jeseník 1. Informace: Jana Bužková, +420 722 364 328.


Videosouhrn 26.–27. května 2018

Slušní lidé versus divadelníci a křest Hraběnky šampaňským: videa víkendu

Fotbalisté Zábřehu (v modrém). Ilustrační foto

Zábřeh srazil Želatovice, má druhou výhru v řadě

Do Sanatorky se zakously bagry

VIDEO / Velké emoce, zvědavost i očekávání vzbudil ve čtvrtek 24. května začátek demolice kdysi vyhlášeného dětského sanatoria v Šumperku.

Dlouhé stráně čekají velké opravy, za více než 200 milionů

Velký pracovní ruch bude v následujících měsících panovat v Přečerpávací vodní elektrárně Dlouhé Stráně. Uskuteční se zde celkem pět stavebních akcí. Vyžádají si přes dvě stě milionů korun a více než měsíční odstávku elektrárny. S omezeními musí počítat i turisté.

Jeseník udělal mílový krok k záchraně, zdolal jednoho z favoritů

Mužstvo FK Jeseník je krůček od jistoty udržení se v divizi E. Ke klidu před koncem sezony mu výrazně pomohlo sobotní vítězství nad Novým Jičínem. Hosté přitom do zápasu vstupovali v roli favorita, okupují třetí příčku tabulky.

Mohelnici to nelepí, gratulovala i Uherskému Brodu

Bez gólů se ve fotbale vyhrávat nedá. Své by mohli vyprávět hráči Mohelnice, kteří vyšli střelecky naprázdno podruhé za sebou. V sobotu si chtěli spravit chuť po debaklu od Petřkovic. Jenže také Uherský Brod byl nad jejich síly, hosté o třech bodech rozhodli už na začátku utkání.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT