Indikace termálních lázní je vhodná pro neduhy pohybových ústrojí, gynekologických poruch, revmatismu, problémy s klouby, páteří, ale i jako rehabilitace po úrazu, léčí se tu zažívací potíže, zdejší termální vody jsou vhodné na řešení problémů s úbytkem vápníku, léčí lupénku, ekzémy atd.

V nabídce CK Hornet Tour najdete možnosti pobytů v největším, nejmodernějším a nejimpozantnějším termálním lázeňském areálu Sárvár, dále ve věhlasných termálních lázních Bük i v termálních lázních Györ.

Co zažijí návštěvníci maďarských termálů?
koupání v nejmodernějších a nejimpozantnějších termálních lázních v Maďarsku
vířivky, vodní masáže, tobogany, rehabilitační možnosti
masáže wellness – uvolňující masáže v harmonickém prostředí s tichou hudbou a aromatickými vůněmi vedou k posílení duševní a tělesné rovnováhy člověka
terapie východu, saunový ráj, beauty a další různé léčebné procedury

„Využijte možnosti nabídky čtyřdenního pobytu, prodlouženého víkendu či dvoudenního zájezdu, neuvěříte, jaké zázraky dokážou termální vody s vaším tělem udělat, a vy budete plni energie a elánu," láká spolumajitelka cestovní kanceláře Vlasta Sršňová.

Cestovní kancelář Hornet Tour* působí na trhu od roku 1998
* mezi prvními obdržela koncesní listinu o provozování cestovní kanceláře podle zákona 159/1999 Sb.
* naši klienti jsou ze zákona pojištěni pro případ krachu CK
* CK Hornet Tour sídlí v Šumperku, Lidická 18, tel.: 583 280 066
* otevírací doba: po–pá 14.00–18.00
* e-mail: hornettour@seznam.cz
* síť provizních prodejců po celé Moravě
* využívá hlavně moderních autobusů BOVA firmy OASA – František Hlavatý

CK Hornet Tour, to je profesionální organizace, kvalitní služby průvodců, důraz na osobní přístup ke klientovi, solidnost a sedmnáctileté zkušenosti, dohromady tvoří klíčové atributy, které jsou zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb, jež za své peníze dostanete. A pak už je jen kousek k tomu si říct, že všude je tak krásně a život ubíhá neuvěřitelně rychle, tak proč sedět doma a neužít si své další dovolené a volné chvíle na zájezdech CK Hornet Tour.

„V cestovní kanceláři nenajdete úroveň masové turistiky, pro nás jsou prvořadé individuální zájmy klientely. Naše bohaté zkušenosti a léta praxe nám umožňují poskytnout vynikající servis a solidní jednání, pro které se k nám klienti opakovaně vracejí," zdůraznila Vlasta Sršňová.

CK Hornet Tour nabízí hlavně poznávací zájezdy do různých koutů České republiky, dále téměř do celé Evropy, do Turecka, na Island a z mimoevropských zemí vyjíždí do národních parků USA, do Mexika, Dubaje a Spojených arabských emirátů.

Dále pořádá lyžařské zájezdy do Itálie a Francie, oblíbená je cykloturistika na krásném dánském ostrově Bornholm s typickou severskou přírodou, se starými tradičními řemesly a všudypřítomnými udírnami ryb. Nabízí také pobytový zájezd u moře v Kalábrii v Praia a Mare, v příjemném prostředí prázdninové vesničky Villa-gio la Mantinera v piniovém parku.

„Zařídíme zájezdy pro školy a skupiny, ušité na míru dle přání a požadavků klientů. V našem katalogu máme také speciální nabídku pro školní skupiny: evropské instituce v Bruselu a ve Štrasburku, Jižní Anglie a Londýn, Paříž a Versailles, Slovensko, Nizozemsko, Vídeň, Polsko – Osvětim a Krakov, Rakousko, Bavorsko," vyjmenovala Vlasta Sršňová.

Cestování je o poznávání jiných kultur, dává člověku nadhled, inspiraci, přesvědčení, že se vlastně má dobře, případně motivuje, že by se mohl mít ještě lépe… Je pestré, barevné, pokaždé jiné, záleží na fantazii jedince, je kaleidoskopem očekávání i snů. „Naším úkolem je, aby ten obraz, který vidíte, byl co nejkrásnější," dodala Vlasta Sršňová.