„Naší snahou je, aby si u nás vybral dovolenou opravdu každý. Cestovní agentura Atlas je autorizovaný prodejce zájezdů více než dvou stovek cestovních kanceláří, proto již nemusíte obcházet jednotlivé cestovní kanceláře a postačí, abyste si dovolenou vybrali v pohodlí domova nebo v naší kanceláři, kde se na nás můžete s důvěrou obrátit. I pokud budete mít jiný cíl dovolené, než najdete na našich webových stránkách," uvedla vedoucí CA Atlas Eva Michlová.

Zdůraznila, že klient se nemusí bát, že za zprostředkování zájezdu bude platit něco navíc. „Zájezdy jsou vždy za stejnou cenu jako v dané cestovní kanceláři. Díky ucelené nabídce a tomu, že nemáme vlastní produkty, které potřebujeme prodat, se klientovi snažíme doporučit opravdu to nejlepší," potvrdila Eva Michlová s tím, že CA Atlas má rezervační systém, který klientům umožní srovnání cen ostatních cestovních kanceláří, třeba i v konkrétním hotelu.

„Díky široké nabídce, si u nás vybere každý napříč generacemi. Máme velký výběr leteckých i autobusových zájezdů, nabízíme také v akci first a last minute, dovolenou určenou pro celou rodinu, dvojice i seniory," ujišťuje Eva Michlová. Nabízí také možnost hlídání ceny zájezdu. „Jsme schopni hlídat cenu dle přání a požadavků klienta, jakmile se zájezd zlevní, ihned mu voláme," vysvětlila.

A pokud si přesto klient nevybere? „Jsme schopni zajistit i zájezd na míru," potvrdila vedoucí Atlasu.

Šumperská agentura také vychází vstříc zaměstnavatelům, zajistí fakturaci vybraného zájezdu, případně proplacení z fondů FKSP nebo jiných fondů zaměstnavatele podle platných předpisů. Zaměstnanci mohou čerpat služby i formou poukazů, které mohou dostat od své firmy jako benefit. „Vystavujeme i dárkové poukazy na libovolnou hodnotu a termín či hotel dle výběru klienta. Poukaz doplníme textem na přání. Osoba, která dárkový poukaz dostane, získá nárok na uplatnění slevy při vlastním výběru své dovolené," popsala tip na dárek vedoucí CA Atlas.

Vše o cestovní agentuře lze nalézt na webových stránkách: www.caatlas.cz.