Dalšími partnery jsou cestovní kanceláře CA Atlas, Hornet Tour, Jeseniatour a agentura Tydra tour.

Po zimní soutěži, ve které Šumperský a jesenický deník díky partnerům rozdal dvě desítky krásných cen, a veleúspěšné akci zaměřené na wellness a relaxaci, tak přicházíme s další soutěží plné krásných cen.

Kromě dovolené s CK Ancora můžete vyhrát slevové kupony na zájezdy dle vlastního výběru, celoroční cestovní pojištění či dovolenou na vodě a další ceny.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Po dobu akce, tedy od 28. dubna do 23. května budeme na stránkách Šumperského a jesenického deníku každý den tisknout soutěžní kupon. Celkem tedy vyjde 21krát. Kdo doručí do redakce do pondělí 1. června do 12 hodin nejvíce kompletně vyplněných kuponů na jedno jméno, vyhrává nejhodnotnější cenu.

Po dobu, kdy budeme tisknout kupony, postupně představíme partnery soutěže, aby čtenáři poznali, kde budou moci, když vyhrají, strávit svou dovolenou.

Odměnu máme pro dvě desítky čtenářů! Proto sbírejte kupony, pokud si zajistíte od každého čísla více kusů, máte větší šanci na první příčky v soutěži.

Vyhodnocení soutěže pak najdete v Šumperském a jesenickém deníku v úterý 2. června. Poukazy si výherci budou moci v den vyhlášení výsledků soutěže vyzvednout v redakci.

UPOZORNĚNÍ: Ze soutěže budou vyloučeny distribuční společnosti, jejich zaměstnanci a prodejci Šumperského a jesenického deníku a jejich rodinní příslušníci.