KDY: 22. listopadu
KDE: Kulturní dům v Zábřehu
ZA KOLIK: 250 korun v předprodeji, 300 na místě

Hosty prvního ročníku festivalu budou Děda Mládek Illegal Band, David Stypka & Bandjeez, Jakub Děkan & Band a chybět nebudou ani domácí Vlny a O5 a Radeček. Celou akci v Kulturním domě v Zábřeze odstartuje kapela Vlny v 19 hodin. Večer uzavře energická muzika hlavní hvězdy Děda Mládek Illegal Band. V průběhu večera organizátoři slibují působení i na další smysly, prozrazovat však chtějí postupně.

Vzhledem k tomu, že jde o první ročník festivalu, pořadatelé se snaží dostat do podvědomí veřejnosti skrze různé zajímavé akce a soutěže. "Na KOULE fest se tak můžete dostat levněji než ostatní nebo třeba úplně grátis! Sledujte naše sociální sítě," zve na festival jeden z členů organizačního týmu Dan Kašpar.

Program festivalu a bližší informace o účinkujících letošního ročníku jsou uvedeny na webu koulefest.cz. Vstupenky v předprodeji jsou k dostání již nyní on-line na Ticket Live.cz nebo na prodejních místech uvedených na webových stránkách festivalu. K dispozici budou i na místě.


Krátce o festivalu

Kapelami převážně z řad mladších umělců cílíme spíše na mladou generaci. To však neubírá atraktivitě ani pro starší publikum, které umí ocenit kvalitu hudby. Rozvíjet chceme zejména rockovou a populární scénu - nechceme však festival „zaškatulkovat“ do jednoho hudebního žánru – naopak chceme s žánry experimentovat a posluchačům připravit širokou škálu žánrů tak, aby festival oslovil více návštěvníků.

Jsme si vědomi, že základem dobré akce je atmosféra, která návštěvníky na akci obklopuje. Důraz chceme klást i na tuto složku – tzn. zajistit přátelskou a příjemnou atmosféru spojenou s poskytnutím kvalitní služby tak, aby se návštěvníci cítili dobře, odcházeli spokojení a odnesli si s sebou pozitivní zážitek.

Pojďte s námi strávit příjemné chvíle a zábavu s přáteli u kvalitní hudby. Rozjeďme to spolu na plný KOULE na úvodním ročníku našeho festivalu.

PROGRAM festivalu:
19:00 VLNY
20:10 DAVID STYPKA a BANDJEEZ
21:25 JAKUB DĚKAN a Band
22:45 O5 a RADEČEK
00:00 DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND


Web: www.koulefest.cz

Instasgram a Facebook: /koulefest/