Country bál
KDY: sobota od 19 hodin
KDE: městské kulturní středisko, Loštice
ZA KOLIK: 100 korun

Vypravte se na MDžácký country bál, který vypukne v sobotu od 19 hodin v Lošticích. V průběhu večera zahrají kapely Kamarádi, Ticho Buď, tešit se můžete také na taneční skupinu Báječné ženské. Občerstvení pití bude zajištěno.

Ilustrační foto.Zdroj: Deník/archiv

Košt slivovice a vepřové hody
KDY: sobota od 12.30
KDE: Hostinec Peterka, Petrov nad Desnou

Nepropásněte košt slivovice, jehož součástí budou vepřové hody. K tanci a poslechu zahraje skupina Acustik. Bude se soutěžit o hodnotné ceny.

Ilustrační foto.Zdroj: Deník/archiv

Kam vyrazit příští víkend?

Soutěž Nejlepší sportovec
KDY: sobota 14. března od 16 hodin
KDE: kino, Zlaté Hory

Nenechte si ujít akci Nejlepší sportovec města Zlaté Hory za rok 2019. Na ocenění se mohou těšit nejlepší sportovci, sportovní kolektivy, trenéři i sportovní osobnosti. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na pole dance v podání Lenky Šotkovské či Stree Workout Jonáše Vilikovského.

Ilustrační foto.Zdroj: Deník/Martin Ruščin

Vzpomínkový večer na výtvarníka a krajana Zdeňka Sklenáře 
KDY: neděle 15. března od 17 hodin
KDE: kulturní dům, Postřelmov
ZA KOLIK: zdarma

Nezmeškejte Vzpomínkový večer na výtvarníka a krajana Zdeňka Sklenáře, který se uskuteční v neděli v kulturním domě v Postřelmově. Na programu je uvedení filmu Čína, jehož autorem je Zdeněk Sklenář, dále přednáška nazvaná Zdeněk Sklenář, synovec malíře, jejíž součástí bude vystavení originálu obrazu Zdeňka Sklenáře. Chybět nebudou ani čestní hosté. Občerstvení je zajištěno.


Ilustrační foto.Zdroj: Deník/Martina Sihelská