více >>

Noc divadel 2018

Akce již skončila

V sobotu 17. listopadu 2018 se od 19 hodin koná v Divadle Šumperk další ročník Noci divadel. Tento projekt vznikl z iniciativy Divadelního ústavu, který se rozhodl zapojit se do mezinárodního projektu European Theatre Night a uspořádat v České republice Noc divadel. První ročník se konal v roce 2013 a šumperské divadlo se do tohoto projektu zapojilo hned v prvním ročníku.

Ten letošní bude ve znamení oslav 100. výročí založení Československé republiky. I tentokrát začne již tradičně Noc divadel společným potleskem v 19.00 v prostoru u šaten pro diváky. Následuje bohatý program pro celou rodinu. Je pro Vás připraveno taneční vystoupení dětí ze ZUŠ Šumperk, kouzelník a manipulátor Adam Kotinský - talent roku 2014, soutěže, výroba hraček, výstava fotografií, tradiční a oblíbený fotokoutek a řada dalších zajímavostí. V průběhu večera budete mít možnost zakoupení předmětů s logem divadla. Od 21.15 odstartují noční prohlídky divadla s podtitulem S prezidenty ČR po nočním divadle.

Vstup na celou akci je volný a v rámci celého večera (především nočních prohlídek) budete mít příležitost nahlédnout i do prostor divákům běžně nepřístupných. Rozhodně neváhejte a přijďte se podívat.

17. 11.  (19:00–22:00)
Komenského 3, Šumperk
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ