Jan Budař si zahrál ve třinácti českých filmech, z nichž nejznámější jsou Horem pádem, Duše jako kaviár nebo Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště. Nyní hraje v Národním divadle v Praze. Za postavu Stavrogina v Dostojevského hře Běsi byl nominován na Cenu Alfréda Radoka. Je také držitelem Českého lva.

Jan Budař ale není jenom herec, jeho nadání je všestranné. Spolupodílel se na scénáři k filmu Nuda v Brně, který dostal pět Českých lvů, a založil kapelu Eliščin Band nebo také Eliščina malá tíseň, ve které zpívá a hraje na piano. V roce 2006 vydal svou prvotinu, album Uletět orlovi. Zvukově velice barevné album balancuje mezi folkem a šansonem, dotýká se jazzu i rocku.

Koncertem Eliščina Bandu se Losinské kulturní léto na nádvoří zdejšího zámku přehoupne do své druhé poloviny. „První část naplnila očekávání a velký ohlas diváků potvrzuje zájem o kvalitní kulturní projekty v našem regionu,“ řekl organizátor akce Viktor Šebesta.

V srpnové části Losinské kulturní léto nabídne folkový podvečer se skupinami Madalen a A. M. Úlet, divadelní představení Nebe na zemi ve zpracování Ořechovského divadla, koncert Pavla Dobeše a celé léto uzavře představení Vizita od Jaroslava Duška a jeho přátel.