Šumperk bude dobývat silná sestava hudebníků. Pořadatelé akce lákají posluchače například na jediný oficiální revival skupiny Kabát. Kapela Kabát Revival Praha se šumperským fanouškům představí vůbec poprvé.

Vedle napodobitelů české agrorockové legendy se návštěvníci mohou těšit i na hity dalších slavných kapel. Domácí scénu bude reprezentovat i muzika dnes již neexistující kapely Lucie.

„Pražský revival skupiny Lucie patří mezi nejlepší u nás. Návštěvníci se mohou těšit na celou řadu oblíbených písní, jako jsou Šrouby do hlavy, Sex je náš, Panic a mnohé další,“ představila účinkující Monika Kohajdová z Domu kultury Šumperk.

Na přehlídce vystoupí i trojlístek z Anglie: Rolling Stones, The Beatles a Robbie Wiliams. Mick Jagger ani Paul McCartney sice do Šumperka nepřijedou, ale muzika tří britských hvězd zazní v kvalitním českém revivalovém podání.

„Loňský první ročník revivalového festivalu se povedl nad naše očekávání. Tentokrát je program ještě atraktivnější, a tak doufáme v opětovnou přízeň hudební veřejnosti. Kdo přijde, určitě nebude litovat,“ je přesvědčen ředitel pořádajícího Domu kultury Vladimír Rybička.

Akce začíná v 18 hodin. Vstupenky stojí v předprodeji 150 korun, v den akce budou o padesátikorunu dražší. V případě nepříznivého počasí se festival uskuteční v Domě kultury.