Čtvrtá řadová deska měla spatřit světlo světa již loni v říjnu, ale kapela se s jejím vydáním rozhodla počkat na začátek roku 2010.

„Chtěli jsme si s albem ještě trochu více pohrát. Naskytla se nám možnost nazpívat duet s Klárou Vytiskovou, která nás oslovila po jednom z koncertů,“ řekl baskytarista Radečků Ondřej Polák.

Odklad vydání alba také podle jeho slov umožnil nabídnout fanouškům kompakt v kvalitním digipacku, jehož součástí bude i malý zpěvník.

Posluchači na desce, která je pojmenována po jednom z nejúspěšnějších singlů loňského léta, najdou patnáct písní. S kapelou na nich kromě již zmíněné vůdčí osobnosti kapely Toxique Kláry Vytiskové spolupracovali i frontman skupiny Elektrick Mann Ice-B nebo banjista bluegrasové legendy BG Nova Rudolf Hecl. Mezi skladbami nechybí ani dva koncertní bonusy DJ Joe a Zelí.

S novou deskou kapela v půli ledna vyrazí na čtyřměsíční turné po České republice.

„Budou to dvě koncertní šňůry zamotané do sebe. Jedno turné jedeme společně s UDG a na něj se hodně těšíme. Kluky známe dlouho a vždy to mezi námi jiskřilo, takže společné koncerty budou určitě skvělé. Druhé turné po klubech jsou benefiční koncerty pro opuštěné děti, které pojedeme společně s Mandrage a Rybičkami 48. Vždy s námi vystoupí i talentovaní muzikanti z dětských domovů,“ podotkl zpěvák Radečků Tomáš Polák.

Do svého rodného města kapela zavítá v pátek 12. února, kdy vystoupí v klubu Music Machine.
Kapela O5&Radeček se do podvědomí široké veřejnosti dostala v roce 2004 díky hitu Praha, po němž následovaly další úspěšné singly, například Kristián či O půl pátý. Ten zatím poslední s názvem Máš mě na svědomí se loni v létě usadil na dvanáct týdnů v rádiích mezi dvaceti nejhranějšími českými skladbami.