Kromě nezbytného pěnivého moku se mohou návštěvníci těšit na muziku nejrůznějších žánrů, taneční show nebo soutěže.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Stačí ve středu 1. září, zatelefonovat od 13.00 do 13.15 hodin na telefonní číslo 583/300 323. Prvních pět telefonujících, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, získá zdarma dvě vstupenky na páteční i sobotní program v Pivovaru Holba.

Která z českých kapel, která se může pochlubit titulem Zlatý slavík, bude koncertovat v sobotu večer v Pivovaru Holba?

A) Kabát
B) Katapult
C) Olympic

A co čeká vítěze soutěže a ostatní návštěvníky slavností? Kdo navštíví pivovar už v pátek, může nahlédnout do nitra pivovarských provozů. Exkurze uskuteční od 15. do 20. hodiny. Během této doby na nádvoří pivovaru zahrají kapely Kamelot, Medvěd 009 nebo Second–Hand HusBand.

Sobotní program zahájí ve 14 hodin herec a moderátor Alois Náhlovský křtem knihy o Hanušovicích. Pivem Šerák ji pokřtí spolu s autorem fotografií a místním rodákem Václavem Joklem.

V následujícím programu vystoupí například rocková kapela Omicron, Cimbálová muzika Jožky Šmukaře nebo skupina Confession. Na své si přijdou i příznivci společenských tanců. Jedinečnou show připravili nejlepší tanečníci v republice a medailisté z Tanečního klubu Jarky Calábkové. Začátek koncertu Olympicu je naplánován na půl desátou večer.