V celkovém hodnocení se promítá řada parametrů, například označení TIC, upravenost exteriéru, vybavení interiéru, první návštěvníkův dojem, výkon pracovníka TIC a celkový subjektivní dojem z návštěvy. Infocentrum Zábřeh získalo maximální možné hodnocení, tedy 100 procent bodů, a zařadilo se tak mezi nejlépe hodnocená centra v rámci celé České republiky.

„Dosažený výsledek nás samozřejmě velmi těší. Potvrdilo se, že klienti jsou u nás na prvním místě a že se snažíme vytvořit pro ně příjemné prostředí a poskytnout jim maximum informací," uvedla vedoucí TIC Iva Kovářová.

Zábřežské infocentrum nabízí od července také řadu novinek. Je zde zaveden například prodej vstupenek v síti Ticketstream, nabízeny jsou rovněž nové propagační předměty s logem 760 let města Zábřeh, například šňůrka na krk, kuličkové pero, tričko nebo trhací blok. Nabídku nedávno doplnilo také DVD s nahrávkou rekonstrukce historických událostí z válečných let, jež se v Zábřehu uskutečnila 21. června, a DVD se záznamem besedy s tvůrci filmu Díra u Hanušovic.

Zakoupit uvedené předměty a využít služeb infocentra lze v pracovní dny od 8 do 17 hodin a v sobotu od 9 do 13 hodin.