VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Valentýnské vzkazy: toto jste napsali svým milým

Desítky zamilovaných vzkazů jste prostřednictvím Deníku poslali k Valentýnovi svým milým. Tady jsou.

14.2.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Shutterstock.com

10 let jsem na Tebe čekala, já trpěla, Ty jsi strádal. Dnes jsme spolu 2,5 měsíce a nedokážeme bez sebe žít ani dýchat. Miluji Tě, Kajošku, a vím, že bez Tebe už nechci existovat.
Lucie Žaludová, Velká Bystřice

Přibyly vrásky, přibyla kila, po 47 letech bych Tě už neměnila. Pořád jen sháníš něco k snědku, přesto Tě miluji, Ty můj dědku.
Libuše Mazačová, Jívová

Moje Leničko, přeji Ti krásného Valentýna. Jsem moc rád, že Tě v životě mám. Moc Tě miluji z celého srdíčka. Posílám Ti sladkou pusinku.
Tvůj Pavel.

Jsi má láska, jsi můj sen. Tobě patří dnešní den. Jenom s Tebou chci se smát a jen Tebe milovat. Petříčku, přeji Ti krásného Valentýna. Miluji Tě. Tvoje milovaná Janička
Jana, Jalubí

Už nejsi sama, už nejsem sám, to Ti povídám. Pusu k sv. Valentýnu posílám.
Roman Vrajik, Malenovice sídl., Zlín

Valentýn znamená, že dnes je náš den, kdy chci Ti vyznat lásku a splnit nám sen… Chci Ti ho pošeptat, tak počkej a stůj! V tom snu jsi jen má a já jsem jen Tvůj… Lásko má, miluji Tě!!!
Jiří Vyhlídal, Prostějov

Dobrý den!
Je to neskutečné, ale rodiče letos, zrovna v období sv. Valentýna, a to 18. 2., oslaví již 29. výročí svatby. Děkuji Vaší redakci za možnost zveřejnit gratulaci nejen k sv. Valentýnu, ale i k tomuto dni, neboť v dnešní době má málo dětí to štěstí vyrůst v úplné milující rodině jako já a sestra. Přejeme jim hodně zdraví a lásky i do dalších let.
Vím, že bude asi velké množství soutěžních přání, takže i malá šance, ale případnou výhru bych přála ne sobě, ale rodičům, kteří si to zaslouží.
S pozdravem a pěkného sv. Valentýna i Vám všem přeje
Silvie Huňková, Přerov.

Mili,
je krásné se zamilovat, je krásné se milovat, je krásné umět si odpouštět, je krásné dohadovat se o maličkostech, je krásné stát při sobě a nejkrásnější je zjistit, že bez Tebe nedokážu žít.
Jana Kolodinová, Lipník nad Bečvou

Pro Tebe
Přání jsou na chvíli jak křídla motýlí, mám jedno pro Tebe, které se nemýlí. „Štěstí a lásky řád, víra naplněná a světlo do duše - cesta je otevřená. Umění dávat - brát, sílu v rovnováze zvládat, žít i v prohrách, nemít dvě tváře. Přidat chci svítání, co stíny odhání, odebrat trápení, být v lidském souznění." To vše jen pro Tebe, za sebe, od nebe.
Irena Ochránková, Nový Malín

Přibyly vrásky, přibyla kila, po 33 letech bych Tě už neměnila.
Pořád jen sháníš něco k snědku, přesto Tě miluji, Ty můj dědku!
Ty jsi můj miláček, i když máš už metráček. 33 let už tě mám a dál si Tě ponechám!
Mám Tě ráda, vždyť to víš, Ty už se mne nezbavíš!
PŘEJI KRÁSNÉHO VALENTÝNA!
Marcela Kunčarová

Můj milovaný manželi,
vím, že náš život je jedna velká zkouška, zvláště když nám nečekaně onemocněla dcerka.
Proto bych Ti chtěla říci, že jsme na to dva, vždy Ti budu oporou, naše láska vydrží všechno
dobré i zlé a sceluje celou naši rodinu. Miluji Tě a chci jen s Tebou zestárnout.
Krásného Valentýna tvá Evička.
Eva Halasová, Prostějov

Miluj toho, kdo miluje Tebe. Srdce dej tomu, kdo Ti dá svoje. Nejsem básník, který verše skládá, ale holka, která Tě má ráda.
Konečně se splnila má touha a mám pro koho žít, každá minuta je mi dlouhá, když mám bez Tebe být
Dvě krásná slova skrývá srdce mé, jedno je láska a druhé jméno Tvé, které mám i vytetované. Slovy lze těžko vyjádřit touhu, lásku a cit. Oba dva moc dobře víme, pro koho žít.
Štěstí nepochází z toho, co máš, ale z toho, s kým jsi. A je to jediné, co můžeme dávat, aniž bychom to měli… Za ten rok se toho hodně událo a rozhodně bych ani neřekla, že to už je opravdu rok, jak jen ten čas letí… Prožili jsme spolu „radosti a smutku, milování a zlostí, a proto si važme, co máme doma." LUKÁŠKU, KRÁSNÉHO VALENTÝNA
Bára Mošt'ková, Uherské Hradiště

Miluji Tě andilku! Tvůj čertík Petik.
Forestku, Ty kanče divokej, co miluješ colu, pivo a hokej.
Nekoukej po holkách kolem, vždyť už můžem zůstat enom spolem.
A dřív než se Ti vlasy úplně ztratí, to už budeme spolu šťastně vzatí.
Potvrdí nám to všecko v kostele kněz, že Pajuška Tě bude milovat aj bez peněz.
Pavla Janálová, Uherské Hradiště

Když má jeden druhého rád, není pak jen kamarád.
Kamarádství vzplyne v lásku, udělá na čele nejednu vrásku.
Postavme si domeček, v němž bude náš zvoneček,
co do radostného života nám zazvoní, a všechny starosti snad zahodí.
'Života si užívejme, naše plány dobývejme.
Mysli na tu holku svou, co doma necháváš každou noc samotnou.
To je vše, co Ti (si) k Valentýnu přeju, a hezkou vzpomínkou se ve snu k Tobě hřeju.
Zuzana Derková

Miluji život, protože mi dal Tebe, miluji Tebe, protože Ty jsi můj život.
Moc tě miluji, Janičko M.
Filip

Slibuji, že Tě budu milovat a chovat se k Tobě vždy s něhou a trpělivostí, bez níž není lásky. Promluvím, když bude třeba, a budu mlčet, když budou slova zbytečná. Slibuji Ti, že „přetrpím" Tvoje vlastnosti, které považuješ za negativní. A budu se hřát teplem Tvého srdce, které mi vždy bude domovem. Nikdy nezapomenu, že taková láska přijde jen jednou za život.
Nikola Nováková, Kroměříž

Vzkaz mému manželovi
Moje milá lásko, když jsem Tě poprvé uviděla, tak jsem věděla, že jsi Ten pravý, okouzlující a přitažlivý muž, kterým Ty jsi. A hlavně ten pravý otec pro mého, kdysi malého syna, kterého jsi přijal za vlastního. A z naší velké a překrásné lásky se nám narodila dcera. Jsi pro nás milující a báječný otec i manžel. Z celého srdíčka Tě moc miluji i naše překrásné děti a jsme s Tebou moc šťastní.
Michaela Bernhauerová

Ty jsi mi ukázal, že láska je to nejmocnější kouzlo, které máme. Nikdy nevíme, kdy nás překvapí. A co všechno dokážeme, když ji máme. Dokáže nás povzbudit, povznést nás nad všední starosti, dokáže nás obohatit, rozjasnit nám den. Ale někdy nás i rozpláče a Tys dokázal všechno. A já Ti za to děkuji. Nevím, co bude dál. Jen vím, že Tě miluji. Miluji Tě k zbláznění. Celým svým srdcem.
Klára

Báseň pro Zdeňulku
Vše je s Tebou krásnější, Tvé polibky mě konejší. Jsi mé slunce na nebi a mou múzou na zemi. Patřím celá jenom Tobě. Láskou tlučou srdce obě, baví mě Tě rajcovat, vždy Tě budu milovat!
Sabina Francová

S Deníkem dnes a denně, jako s drahou polovičkou v pěně.
Chci mu lásku vyznat a krásu Buchlovic poznat.
A tak jak tehdy před léty, zkouším štěstí přes nety.
Proto chtěla bych ho překvapit, a na Buchlově zas polapit.
Tak Vás prosím moc, udělejte nám nezapomenutelnou noc.
Markéta Dunklová, Valašské Meziříčí

Jedno srdce z papíru, další dám Ti z perníku. Kousek oblohy pro Tebe ukrojím na míru, ať nebeské šaty nalezneš v šatníku. Šaty, jež krásu Tvou budou ztvárňovat, šaty, jež budeš zbožňovat. Jsi stvoření, které je špatně k nalezení, ale mám rád rána a vedle Tebe probuzení.
Jsi jako mořský vánek, který každé ráno cítím. Jsi můj klidný spánek, pohádková princezna, kterou v Tobě denně vidím.
Krásný Valentýn, má nejdražší.
Martin Ohnůtek

Valentýnské přání pro Jiřího Konopku:
Kytice s motýlky a přání pro Tebe na křídlech poletí možná až do nebe. Ať se Ti splní každý sen a život máš jak letní den. Miluji Tě. Krásného Valentýna Ti přeje Petra a syn Tomášek.
Petra Zatloukalová, Střížov

Honzíku Lichvare, je Valentýn, v tuhle dobu před třemi lety jsem Tě neuvěřitelně milovala a Ty jsi to ani trošku netušil. Za čtyři dny spolu budeme tři roky, máme nádherného syna a má láska k Tobě je stále tak velká jako na začátku. Doufám, že Ti to budu moct říkat ještě 100 let. Miluji Tě.
Veronika Zdráhalová

Je lehké říct mám Tě rád, to dovede každé dítě. Těžké je milovat a říct vážím si Tě.
Janča Uh.

Manželko, milenko, Jiřinko, nomen-omen Květinko! Třemi svátky oslavená, mnou neuměle oslovená…Třináctého - svatební je výročí, čtrnáctého - nás nezaskočí, patnáctého z řady nevybočí! A přeji Ti, ať je to tak i nadále, ať je i den všední jak na bále, radostně prožitý, dobře zhodnocený, aby oskarové dostal ceny, ve všech kladných ukazatelích, láska, zdraví, elán jsou některé z nich. A též Tvůj majestát je jak Buchlov - hrad, i nebude-li, mám a budu Tě mít rád! Ostatní Ti už šeptnu, Jiřinko, do ouška. Toto je, zatím, od Tvého Fanouška!
František Jemelka

Na svatého Valentýna, i když mrzne a je zima, z venku přímo ze sněhu, zahřejem se u krbu. Žádné snění nenahradí Tvůj dotek ani pohlazení. Miluji Tě strašně moc, přeji hezký den a dobrou noc.
Martin Schovajsa

Člověk je spokojený, dokud nepozná něco lepšího. Ty jsi to nejlepší, co jsem v životě poznala, a za to Ti děkuji.
Miluše Valová, Brno

Je tu večer, večer plný vzpomínek. Je tu večer, večer plný myšlenek. Jako by to bylo včera,
včera, co první valentýnku jsi mi dal. Jako by to bylo včera, včera, co po boku jsi mi stál.
Jako malé děti lásku jsme si vyznávali, v náručích se pevně objímali. Kdo by si pomyslil, že to tak uteče, člověk by řek, že se to povleče. Na ty tajemné oči a přitažlivou vůni Tvou,
na to, na to se nedá nikdy zapomenout. Vzdejme hold novým zítřkům, ale do vzpomínek, do těch se rádi vracejme. A tomu starému raději „ne říkejme."
Alžběta Bučková, Prakšice

Lásko,
současně s Valentýnem slavíme i dvouleté výročí našeho seznámení.
Stihli jsme hodně, ale tím nejcennějším a nejkrásnějším je naše Meruňka.
Přála bych si, abychom svorně a ruku v ruce prošli rokem, který pro nás nebude lehký.
Láska v srdci, odhodlání zůstat spolu napořád a rozzářená tvář našeho pokladu nám pomůže.
Líbá tě tvá milující Ivinka
Iva Daňková

Vím, že nejsem sama, proto Valentýnku Ti posílám. Ve svátek zamilovaných i každý den jsem tu pro Tebe jen a jen. Když se Ti do očí podívám, vím, pro koho tu žít mám. Chci vše Ti dát ze sebe. Lásko, miluji jen Tebe. Od Barušky pro Toníčka
Barbora Schrötterová, Uničov

Ahoj Vikinku, chtěla bych Ti říci, že jsem moc vděčná a šťastná, že jsem posledních 5 let mohla strávit s Tebou, a to v dobrém i zlém. Nelituji ničeho a budeme dál bojovat bok po boku. Jsi moje velká láska a věřím, že to tak navždy zůstane. Moc tě miluji, a to z celého srdce. Krásného Valentýna.
Tvoje Verča
Veronika Hetclová, Litovel

Tak jako láska se všude skrývá, tak jako déšť prach z listů smývá. Tak jako sen, ze kterého se nemohu probudit, tak jako pocit, jenž nemohu zahodit. Tak jako je mé srdce bez Tebe zlomené, tak stává se sůl z kamene.
Tomáš Doležel

Jsi ve mně a já v Tobě. Honza
Jan Mahďák, Želechovice nad Dřevnicí

Moje milá Evičko, ty jsi zlaté sluníčko. Děkuji ti za pomoc, bylo toho na Tě moc. Pomáhala jsi mi s nemocnými rodiči. Chci Ti tímto poděkovat za vše, velkou pusu Ti dát a spolu se krásně smát a na rozkvetlé louce si hrát.
Petr Pelikán, Habrovany

Mám jen jedno přání. S přítelem máme syna, rok a půl, a mé přání je oslavit Valentýna s přítelem a synem. Jelikož se naše rodiny nesnášejí, žijeme odděleně, proto těch příležitostí být spolu není moc. Tak aspoň ať jeden den je šťastný pro nás tři.
Eva Liďáková

Pořád je Ti zimička a já vím, že bodla by Ti hubička. Nožky Tě pořád zebou a já vím, že zahřát se můžou jen se mnou. Moc Tě miluju a ne jenom maličko, moje nej nej Janičko…
Martin M.

Naše přání je podívat se do Francie na Eiffelovu věž a dát na most Notre-Dame svůj zámek jako znamení naší věčné lásky.
Nikola Nevimová

PŘÁLA BYCH SI TAM STRÁVIT SE SVOU LÁSKOU LÍBÁNKY,JSME ČERSTVĚ ZASNOUBENI PŘÍTEL MNĚ POŽÁDAL O RUKU.
BYLO BY KRÁSNÉ PROŽÍT NĚCO ROMANTICKÉHO U VÁS.
Ilona Čecháková, Hovorany

Krásného Valentýna, srdíčko, ráno, až vysvitne sluníčko, polibkem sladkým tě probudím,
že jsi ta jediná, dobře vím, jediná pro život, pro lásku, chci být jen s tebou, miláčku.
Michal Klein, Dolní Němčí

Mé drahé, úžasné lásce,
když jsem Tě spatřil poprvé, tvář s rozzářenýma očima a úsměvem, pro který bych udělal cokoliv na světě, věděl jsem, že už Tě nemůžu nechat odejít. Zdálo se ale, že Tě nezajímám. Což jsem považoval za poněkud urážlivé. Snažil jsem se proto kolem Tebe nenápadně motat a hrát si na blbce, v domnění, že si mě začneš víc všímat. Ani nevím, kdy se to změnilo, ale vím, že se to stalo. Vyhrál jsem! Začala jsi mě mít ráda. Láska k Tobě je ten nejopravdovější a nejsilnější pocit v mém životě. Vím, že je to poněkud netradiční valentýnské přání, ale chci ti takto říct, jak jsem šťastný, že Tě mám. A těch osm písmen mě nikdy neomrzí - Miluji Tě! Krásného Valentýna!
Urbánek Robert

Valentýnské vinšování ze Slovácka
Dneskaj je ten svátek svatého Valentýna, ke kerému bych Ti chtěla aj neco málo povinšovat. Stejně jak sa svatý Valentýn kdysi v tem třetím stolétí obětovál pro všecky zamláskované, tak aj my dva sa obětujeme jeden pro druhého, protože sa máme už nejaký ten pátek rádi. Proto byls, si a dycky budeš mojím Valentýnem!
Martina Kršiaková

Na svatého Valentýna jenom já a žádná jiná, nechci přát Ti to, co jiní, každý lásku jinak míní.
Já přeji Ti, co šeptá srdce, neříká se mi to lehce, já životem chci s Tebou jít,
oporou i štěstím být, Tvé srdce navždy u sebe mít a za láskou svou si tak jít.
Květa Skácelová, Hynkov

Každý den se probouzím a Tvůj obraz za víčky tak jasně vidím, tak čistě zřím
ten rozteklý vosk svíčky, co stéká po našem loži lásky, patřící sličnému tělu jedné rusovlásky. Takže, milovaná Veroniko, i zde chci říct, že mám Tebe – co mohl bych chtít víc?
Jiří Zuzaník

Láska je ten nejvzácnější dar, my ji máme a jsme šťastný pár. Navždy chci Tě, říkáš mi
a já ti končím v objetí. Prstýnek už nosím dlouho, neopouštíš mě, Ty touho…
Stále chci být blízko Tebe, snést Ti, broučku, modré z nebe.
Patříš ke mně a já k Tobě, víme to po dlouhé době.
Miluji Tě Macínku a posílám pusinku.
S láskou Petruška
Petra

Ivanko, sluníčko, nepřestal jsem Tě milovat. Jen jsem se bez Tebe naučil žít…Bylo to těžké, ale lehčí než zapomenout.
Myšák.

Miláčku, děkuji, že můžeme usínat vedle sebe, tebe mi seslalo samo nebe. Miláčku, děkuji za krásné ranní probuzení a děkuji za krásné snění. Miláčku děkuji za krásné ranní přitulení a děkuji za ranní pohlazení. Miláčku, děkuji za krásné rozloučení, když usměješ se na mě, můj den se v krásný změní. Miláčku, děkuji za Tvé city, to jen Ty probouzíš ve mně všechny tyto pocity.
Miluju tě, Mirečko Fišerová
David Hrůzek

Zlatíčko moje, svátek zamilovaných budeme spolu slavit teprve po druhé. Ale téměř každý den máme štěstí, že se můžeme vidět, držet se za ruku a říct si, jaký jsme měli den. Děkuji moc za psychickou podporu v době, kdy mně bylo nejhůř. Těším se na procházky v přírodě a výlety po okolí, které díky Tobě poznávám. S Tebou prožívám nejkrásnější období mého života. Děkuji.
Dana Zapletalová, Tyršova

Milý Ivánku,
štěstí mi spadlo z nebe, když mi osud poslal Tebe… Jen s Tebou lásku prožívám a s Tvým jménem na rtech vstávám i usínám… Život je nejkrásnější ve dvou.  Miluji Tě a chci být stále s Tebou… Tvoje Kristýna.
Kristýna Juříková, Všemina

Krásného Valentýna chci Ti přát, aby si věděl, že je tu někdo, kdo má Tě hodně rád. Jako řádky k písmenkám, jako žáci k písemkám, tak hodíme se my dva k sobě, v lásce, štěstí, dokonce i zlobě. V den, kdy jsem Tě potkala, jsem nevěřila, že bychom mohli být spolu. Dnes už nevěřím, že bychom mohli být bez sebe. Miluji Tě miláčku, od paty až k čumáčku.
Pavla Adámková, Zlín

Tak jak se mají rády naše děti, tak se máme rádi již 11 let my dva.
Tak jak se škádlívají naše děti, tak se občas škádlíme i my dva.
Tak jak se podporují naše děti, obrovskou podporu nacházím i v Tobě,
proto bych Tě nevyměnila za nic na světě. Vážím si slibu, který jsme si dali před oltářem, kde jsme si slíbili lásku, úctu věrnost a ochotu stát bok po boku v dobrém i ve zlém po celý život.
Krásného Valentýna Ti se srdce přeje Tvá žena Hanka.
Bc. Hana Hauserová

Autor: Redakce

14.2.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
19

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Šumperští Draci. Ilustrační foto

Zase o gól, Draci těsně prohráli i ve Valašském Meziříčí

Propad levice v kraji je obrovské překvapení, říká politolog

Neúspěch tradiční levice a naopak vysoký zisk hnutí ANO, který v Přerově a dalších městech výrazně překonal celostátní výsledek favorita voleb.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

V mlze se na Mohelničáku srazily dva kamiony

Dva kamiony se srazily v pátek 20. října ráno na hlavním tahu mezi Studenou Loučkou a Moravskou Třebovou.

Rozloučili jsme se

Týdenní informační servis pohřebních služeb ze Šumperska a Jesenicka.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení