Z kanceláře zmizely peníze

Bělá pod Pradědem - Krádež peněz oznámila v sobotu 4. srpna odpoledne na policii třicetiletá žena.  Zloděj se toho dne vkradl do nezamčené kanceláře o ubytovací zařízení v Bělé pod Pradědem a odnesl celkem 35 tisíc korun. Peníze pachatel našel v odemčené zásuvce psacího stolu.

V pokoji spal host, to ale zloději nevadilo

Lipová-lázně - Do penzionu v Lipové-lázních se v noci na neděli 5. srpna vloupal zloděj. Aby se dostal dovnitř, musel nejprve překonat uzamčené vstupní dveře. Poté ze společenské místnosti odcizil flashdisk v hodnotě 500 korun, který sloužil jako klíčenka. Když se dostal do prvního patra, nenápadně vnikl do jednoho pokoje pro hosty. V pokoji, ve kterém právě spal host, našel odložený mobilní telefon značky  iPhone 4G. Svojí návštěvou tak zloděj způsobil škodu přes 10 tisíc korun.

Zloděj napáchal škodu přes 100 tisíc

Velká Kraš - Škodu za více jak 100 tisíc korun způsobil neznámý pachatel ve Velké Kraši. Od 20. července se mu z neosídleného objektu podařilo odcizit 18 kusů ocelových profilů v ceně přes 80 tisíc korun.  Při odchodu navíc ještě přibral část oplocení, které areál zabezpečovalo.

Řidič nadýchal 2,86 promile

Jindřichov – opilého pětadvacetiletého řidiče z Hanušovicka zastavili policisté 4. srpna v Jindřichově. Mladík sedl na volant fiatu s 2,86 promile alkoholu, takový byl výsledek dechové zkoušky. Řidič přišel o doklady a čeká ho obvinění z ohrožení pod vlivem návykové látky.

Čtyřkolku majitel v garáži nenašel

Loučná nad Desnou – Do garáže za penzionem Biograf v Loučné nad Desnou vnikl během minulého víkendu zloděj. Pachatel si odvezl čtyřkolku, jejíž hodnotu majitel vyčíslil na 130 tisíc korun.