Muž v podnapilém stavu doma napadal manželku i syna, kromě toho, že jim sprostě nadával, hrozil také fyzickým útokem.

„Podobného výstupu se opilec nedopustil poprvé, již v minulosti doma rozbíjel věci a vyhazoval je z oken. Syn se snažil agresivnímu chování svého otce zabránit, povalil ho na zem a držel ho do příjezdu policistů,“ popsala mluvčí jesenické policie Tereza Neubaerová.

Po příjezdu hlídky se ale muž neuklidnil a opět se nažil syna napadnout, policisté ho proto odvezli v poutech na služebnu. Ani převoz se neodehrál v klidu, opilec policistům celou dobu nadával a vyhrožoval. Nakonec agresivní muž způsob pomsty našel, ještě než ho policisté umístili do cely, na služebně se vymočil a vykálel na zem.

Zmíněnou noc se na Jesenicku nejednalo o jediného výtržníka, další incident má na kontě osmadvacetiletý muž z České Vsi. Ten zase ohrožoval hosty tamní restaurace. Kromě toho, že opilec kopal do jukeboxu, dalšího hosta škrtil a nakonec kolem sebe začal šermovat nožem. Návštěvníci agresora zpacifikovali a nůž mu vzali. Jeden z mužů ovšem při tom utrpěl řeznou ránu na ruce.

„Jeden z hostů musel s řeznou ranou vyhledat lékařské ošetření. Zadržený muž v policejní cele strávil téměř dva dny,“ informovala mluvčí policie.