Do prostor losinské firmy se dvojice mužů vypravila v době mezi 7. a 8. lednem, odnesli si elektroniku, příruční pokladnu, fotoaparáty, ale také elektrocentrálu. Majiteli firmy způsobili škodu za bezmála pětašedesát tisíc korun.

„Ze zajištěných kamerových záznamů je patrné, že jeden z pachatelů hlídkoval před objektem a druhý poté, co se vloupal do vnitřních prostor, bral téměř vše, co mu přišlo pod ruku,“ uvedla mluvčí policie Jiřina Vybíhalová.

Jak zloději vypadali?

Hlídkující muž byl oblečen do modrých kalhot a modré zimní bundy s kapucí. Na hlavě měl černého kulicha, na zádech nesl batoh modré barvy. Druhý z pachatelů měl na sobě černou zimní bundu a černé kalhoty, pravděpodobně tepláky, černé sportovní botasky, bílé ponožky a na hlavě černou kšiltovku značky Nike. Přes rameno měl černou příruční tašku s bílým nápisem Reebok. Oba pachatelé jsou světlé pleti.

„Obracíme se na veřejnost se žádostí o pomoc při ztotožnění pachatelů zachycených na videozáznamu. Jakoukoliv informaci o těchto osobách policisté přijmou na kterémkoli oddělení nebo na bezplatné lince 158,“ doplnila Jiřina Vybíhalová.

Sobota 17. března 2018. Hasiči odstraňují následky silného větru v Olomouckém kraji
Penzion v Loučné museli evakuovat
Ilustrační foto
Velký projekt na podporu turismu dostal stopku. Už podruhé