“Je nám to moc líto. Dlouho jsme doufali, že letošní, opět vyprodaný, ročník uspořádáme. Vymysleli jsme i novou podobu, která by festival za restrikcí platných v září umožnila. Bohužel se ale situace s pandemií zhoršuje a vládní opatření se neustále zpřísňují. I když jsme plánovali veškerá možná hygienická opatření, cítíme, že by bylo nezodpovědné nyní hazardovat se zdravím návštěvníků, účinkujících i technického personálu,” vysvětlil ředitel Blues Alive Vladimír Rybička.

Dodal, že nejistota ohledně délky současného zákazu kulturních akcí by neumožňovala festival připravit tak, aby splňoval přísná kritéria pořadatelů.

25. ročník Blues Alive se uskuteční od 11. do 13. listopadu 2021.

“Těšíme se, že naše výročí s fanoušky oslavíme o to více příští rok. Zároveň jim děkujeme za veškerou podporu i zájem o vstupenky. Zaplacené vstupné v plné výši dostanou návštěvníci zpět,” dodal. Vladimír Rybička.

Letošní vstupenky na příští rok nebudou platit, je nutné je vrátit na místech, kde byly zakoupeny. Ty pořízení skrze síť GoOut jejím prostřednictvím, Ty zakoupené na pokladně Domu kultury Šumperk na tomto místě.