Každý si rád odpočine od každodenního shonu, položí se do vířivky, odpočine v sauně či si zaplave. A právě na tento program se zaměří další soutěž. Hlavními partnery jsou: Relax centrum Kolštejn, Termální lázně Velké Losiny, Sport&relax areál Bozeňov, Lázně Bludov, Wellness penzion U Jirsáka, Relaxační centrum Andělka a další.

logo.První cena bude víkendový relaxační pobyt pro dvě osoby s komfortním ubytováním, polopenzí se vstupy zdarma do hotelového bazénu a wellness v Relax centru Kolštejn. Ve hře budou také vstupenky do nového termálního parku, který právě vyrůstá ve Velkých Losinách a další lákavé ceny.

Soutěž startuje v pátek 13. února prvním kuponem. Ty budou vycházet každý den na stránkách Šumperského a jesenického deníku až do 24. března. Do této doby budeme zároveň představovat partnery soutěže, aby čtenáři poznali, kde budou moci, když vyhrají, relaxovat a užívat si pohody.

Celkem tedy vyjde kupon 32 krát. Kdo doručí do redakce do pondělí 30. března do 12 hodin nejvíce vyplněných kupónů na jedno jméno, vyhrává nejhodnotnější cenu.
Odměnu máme pro téměř dvě desítky čtenářů! Proto sbírejte kupony, pokud si zajistíte od každého čísla více kusů, máte větší šanci na kvalitní výhru.

Vyhodnocení soutěže pak najdete v Šumperském a jesenickém deníku v úterý 31. března. Poukazy si pak výherci budou moci již v den vyhlášení výsledků soutěže vyzvednout v redakci.