Pro ty, kteří rádi sledují zprávy z regionu, není nic jednoduššího, než zajistit pravidelný přísun čerstvých informací. Nejrozsáhlejší zpravodajství z regionu přináší zaručeně Šumperský a jesenický deník.

„Jeho předplatné zajistí čtenáři hned několik výhod. Podle posledních průzkumů je Deník, který v každém okrese České republiky přináší denně aktuální zprávy, nejčtenějšími noviny a zároveň je suverénně nejlevnější,“ uvedla šéfredaktorka Šumperského a jesenického deníku Soňa Singerová.

Zdůraznila, že Deník si váží svých čtenářů a proto v době od 20. listopadu do 20. prosince věnuje novým předplatitelům hned dva vánoční dárky. „Prvním bude zvýhodněná cena předplatného, tím druhým pak už opravdový dárek,“ zdůraznila šéfredaktorka Singerová.

Deník připravil pro své věrné čtenáře balíčky s hračkami – jako je například lego, plyšová zvířátka, panenky, připraveny jsou i hudební nosiče, knihy, batohy, trička i pomocníci do domácnosti značky Tescoma – ruční mixer, kávovar, přístroj na výrobu sifonu, kráječ.

Zabalili jsme pro vás i praktické dárky vhodné pro starší generaci – mobilní telefon pro seniory či přikrývku.

A co můžete udělat pro to, abyste tyto dárky získali? Informace získáte u inspektorky distribuce Renaty Hýblová (724 058 198, e-mail: renata.hyblova@denik.cz), k dispozici vám jsme i v sídle redakce na adrese: Jeremenkova 1, Šumperk, vše vám vysvětlí asistentka redakce Martina Koukolová (583 300 311).