První místo získal Antonín Říha z Bohdíkova, který do soutěže posílal působivé snímky, kde hrála ústřední roli zvířata a pivo značky Holba. Nakonec u čtenářů i porotců nejvíce zabodoval opeřenec, který se dobývá do plechovky chmelového moku. Na druhém místě skončil Ladislav Vesecký ze Zlatých Hor, jehož snímek sice u odborníků nebodoval, ale stal se absolutním vítězem u čtenářské poroty.

Třetí místo pak vybojovala Aneta Krzystková z Jeseníku, která pravidelně dodávala krásné snímky s vodáckou tématikou.

Výhercům blahopřejeme! První tři fotografové si mohou v redakci vyzvednout dárek z produkce Pivovaru Holba (k dispozici bude od čtvrtku 6. prosince do pátku 21. prosince), vítěz navíc obdrží pozvání na bezplatnou exkurzi spojenou s ochutnávkou pro sebe a svých devět přátel.

Pivním dárkem odměníme i pětici čtenářů, kteří posílali hlasy: Libuši Mráčkovou ze Zlatých Hor, B. Krzystka z Jeseníku, Miroslava Holana ze Šumperka, Patrika Hamáčka ze Šumperka a Alenu Lukešovou, Zlatých Hor.

Výhry neposíláme, vítězové by si je měli vyzvednout nejpozději do 21. prosince! Ohlaste se, prosím, předem na tel. čísle: 602 384 657 nebo 583 300 311.