Do změny vizáže se pustila Marcela Stratilová ze studia Marilyn za pomoci přípravků značky z.one concept a vizážistka Jana Valentová.

Čtyřiatřicetiletá Angelika se přiznala, že ke kadeřnici chodí nepravidelně a často si vlasy upravuje doma a služby kosmetičky ještě nikdy nevyužila.

„Proto věřím, že si to dnes pořádně užiju,“ řekla Angelika, když se usazovala do křesla.

Jejím jemným a roztřepeným vlasům kadeřnice Marcela naordinovala radikální léčbu. Zničené konečky ustřihla a vytvořila koktejl tří barev – čokoládovou a karamelovou, kterou prosvětlila melírem. Střih zvolila přesně šitý na míru tak, aby budil dojem bohatšího účesu.

V přestávkách mezi kadeřnickými úkony se Angelice věnovala vizážistka Jana. Ta vzhledem k nezkušenosti Angeliky s péčí o pleť vzala vše od základů.

Nejprve jí z očí odstranila modré líčení a obličej ošetřila hydratačním tonikem pro suchou pleť, poté nanesla liftingovou masku. Po desetiminutovém působení ji smyla a na pleť nanesla revitalizační krém.

„Cítím se moc příjemně,“ pochvalovali si Angelika účinek masky.

Jana na obličej nanesla make up, který sjednotil barvu pleti, na víčka nanesla medovou barvu a koutky zvýraznila hnědofialovými stíny. Ztmavila obočí a nanesla černou řasenku. Rty zdůraznila lehkou konturovací linkou a leskem, vše pak podtrhla tvářenkou.

Proměnu pak dokončila Marcela.

„Angelika si může vybrat, co jí bude vyhovovat. Vlasy si může dát za ucho nebo nechat volně. Úprava bude snadná, po umytí stačí v předklonu fénem vysušit, přehodit zpátky a je hotovo,“ doplnila Marcela.

O tom, že se změna vizáže podařila, svědčí i to, že Angelika nemohla oči odtrhnout od zrcadla a okamžitě změnila své plány.

„Musím někam vyrazit. Přece teď nepůjdu domů, když tak dobře vypadám,“ prozradila s úsměvem.

Před Po

Angelika před proměnou Angelika po proměně

Soutěž Jste krásná, buďte krásnější se mohla uskutečnit jen díky spolupráci Šumperského a jesenického deníku se studiem Marilyn (tel. 724/509 431), vizážistkou Janou Valentovou (tel. 608/968 485) a značkou z.one concept


Pravidla a přihlášky do soutěže Jste krásná, buďte krásnější ZDE