A právě kosmetička Jana Valentová se sympatické dívky, která pracuje v jedné z olomouckých restaurací, ujala jako první.

„Je škoda, že se Lucie nemaluje. Má krásné oči, které se dají jednoduše zvýraznit,“ podotkla při pohledu na trochu rozechvělou dívku kosmetička.

Jak se vám proměna Lucie Hamalové líbí? Hlasujte v anketě vpravo

Ta svou práci vzala z gruntu. Lucii poradila, jaké přípravy má používat, aby ochránila svou pleť v rizikovém prostředí restaurace. Doporučila jí používat lehký hydratační krém, odličovač pro mladou pleť a hydratační make-up. Zároveň ji naučila, jak se lze rychle a jednoduše nalíčit a jak dokáže konturovací tužka zvýraznit rty.

Po rychlokurzu kosmetiky si Lucii posadila do svého křesla kadeřnice Marcela Stratilová. Dívka, která z culíku „vybalila“ své krásné dlouhé kaštanové vlasy, se jí svěřila, že by byla nerada ostříhána úplně nakrátko. Kadeřnice jí dala zapravdu.

„Lucie má krásné a naprosto zdravé vlasy, bylo by mi líto je ostříhat a nějak výrazně barvit,“ uvedla Marcela Stratilová.

Rozhodla se zvolit střih, který opticky zvětší objem a zároveň zbaví dívku poškozených konečků.

„Zvolím také střih, který usnadní údržbu vlasů. Po umytí se stačí předklonit, shora vyfénovat a účes je hotov,“ dodala kadeřnice. Základní barva vlasů zůstala stejná, pro oživení zvolila kadeřnice dvoubarevný melír – měděnohnědý a hnědozlatý, který vyvolával při pohybu vlasů jemné odlesky.

A co řekla na výsledek Lucie? Přiznala se, že měla z proměny obavy, ale výsledek nakonec předčil její očekávání.

Soutěž Jste krásná, buďte krásnější se mohla uskutečnit jen díky spolupráci Šumperského a jesenického deníku se studiem Marilyn (724/509 431), vizážistkou Janou Valentovou (608/968 485) a značkou z.one concept
Redakce Deníku ještě stále přijímá přihlášky do soutěže. Stačí poslat na adresu: sumpersky@denik.cz svou fotografii, jméno, adresu, kontakt a krátké vysvětlení, proč jste se rozhodli pro změnu vizáže

Před proměnou Po proměně

Předchozí díly seriálu Jste krásná, buďte krásnější najdete ZDE