Díky tomuto dopisu své dcery se Milada Mádrová probojovala až do samého finále soutěže Šumperského a jesenického deníku Jste krásná, buďte krásnější.

Drobná blondýnka, která vypadala dost unaveně, se přiznala, že před příchodem do studia Marilyn byla velice nervózní.

„U kosmetičky jsem ještě nikdy nebyla. Barvím se doma a na stříhání chodím k pánské holičce. U kadeřnice jsem byla naposledy před dvěma roky,“ uvedla Milada.

Kadeřnice Marcela Stratilová se rozhodla pro brutální změnu. „Světlé vlasy Miladě nesedí, potřebuje něco výraznějšího,“ řekla kadeřnice a sáhla po čokoládové barvě, do ní přidala světlý a měděný melír.

„Určitě zvolím kratší střih, protože vlasy jsou poškozené a potřebují hodně prostříhat,“ dodala Marcela a pustila se do díla.

Když byla barva nanesena, Milady se ujala kosmetička Jana Valentová.

„Paní Milada se dosud o svou pleť příliš nestarala a je to poznat. Proto ji tu správnou péči musím naučit,“ zahájila svou poradnu kosmetička.

Nejprve použila čisticí přípravek na stárnoucí pleť, který zároveň tonizuje a hydratuje. Pak se pustila do výuky, jak správně nanášet make-up. Před líčením očí nejprve použila zpevňující oční krém a na víčka nanesla zelené stíny a zvýraznila obočí.

„Tváře jsem rozzářila tvářenkou a má práce skončila zvýrazněním rtů neutrální konturovací tužkou a nanesením tmavé červenofialové rtěnky,“ dodala Jana.

„Jsem v šoku. Ta změna je obrovská, myslím, že mě nikdo nepozná,“ řekla s rozzářenýma očima Milada, když na sebe poprvé pohlédla do zrcadla.

Soutěž Jste krásná, buďte krásnější se mohla uskutečnit jen díky spolupráci Šumperského a jesenického deníku se studiem Marilyn (tel.: 724/509 431), vizážistkou Janou Valentovou (tel.: 608/968 485) a značkou z.one concept
Redakce deníku ještě stále přijímá přihlášky do soutěže. Stačí poslat na adresu: sumpersky@denik.cz svou fotografii, jméno, adresu, kontakt a krátké vysvětlení, proč jste se rozhodli pro změnu vizáže

Milada před proměnou Milada po proměně

Dosavadní díly seriálu Jste krásná, buďte krásnější najdete ZDE