„Premiéru jsme měli v květnu roku 2018 na domácím jevišti, od té doby s muzikálem na pozvání objíždíme okolní obce. Toto je naše 21 představení,“ shrnula historii v pořadí šesté divadelní prvotiny tohoto souboru jeho současná ředitelka Radana Ivanova. „Ještě nás uvidí 14. března v Bohuslavicích a na 28. stejného měsíce si nás vyžádali v Hodoníně. Derniéru chystáme na květen opět doma ve Vápenné.

Muzikál se odehrává v odlehčeném westernovém duchu a kromě vtipů ze scénáře baví herci diváky improvizací a postřehy z místa, kde právě hraji. To vytváří dojem, že hra byla napsaná přímo pro hostitelskou obec či město.

„Muzikál pro nás napsal a zrežíroval Bořivoj Kubíček. Podle kritik se jedná pravděpodobně o dosud nejpropracovanější amatérskou divadelní verzi této westernové parodie. Ikdyž už Bořek není mezi námi, hrajeme pro něho a linii příběhu držíme tak, jak si přál - s humorem a nadsázkou. Snad mu neděláme studu,“ zavzpomínala na vynikajícího herce a později principála Divadla Moravia Vápenná Radana Ivanova.