Jména představitelů obcí zvolených do pondělí 17. října včetně najdete zde:

Šumpersko:

Mohelnice: starosta Pavel Kuba (Mohelnická demokracie), místostarostka Jana Kubíčková (Mohelnická demokracie)

Zábřeh: starosta František John (KDU-ČSL), místostarosta Josef Klimek (KDU-ČSL)

Velké Losiny: starostka Jana Fialová (Občané obci, obec občanům), místostarosta Karel Minařík (Občané obci,obec občanům)

Zvole: starosta Radek Kól (Nezávislí Zvole), místostarosta Jiří Pěnička (Nezávislí Zvole)

Postřelmov: starosta Jiří Pumprla (Nestraníci), místostarosta Petr Hecl (KDU-ČSL)

Loučná nad Desnou: starostka Petra Harazímová (Loučná spolu a srdcem), místostarosta Martin Přidalík (Loučná-místo pro život)

Štíty: starosta Jiří Vogel (ODS), místostarosta Oto Wonke (Nestraníci pro Štítecko)

Rovensko: starosta Josef Šincl (Nestraníci), místostarosta Stanislav Doleček (Nestraníci)

Lesnice: starosta Jiří Chlebníček (Naše Lesnice), místostarostka Zuzana Žižková (Sportovci – rodáci)

Brníčko: starosta Jiří Bartoš (Pro Brníčko a Strupšín I), místostarostka Veronika Kylarová (Pro Brníčko a Strupšín II)

Lukavice: starosta Vladimír Velický (Společně pro Lukavici, Vlachov, Slavoňov), místostarostka Kateřina Obšilová (Společně pro Lukavici, Vlachov, Slavoňov)

Hrabišín: starostka Ladislava Holoušová (Nezávislí-pro budoucnost), místostarosta Stanislav Fidra (Nezávislí-pro budoucnost)

Libina: starosta Aleš Skála (Strana obecní prosperity), místostarosta Michal Kusý (Strana obecní prosperity)

Oskava: starosta Stanislav Hýbner (Přátelé Oskavy), místostarosta Robert Pik (Přátelé Oskavy)

Vikýřovice: starosta Václav Mazánek (Za jednotu občanů), místostarostka Pavla Dudková (Za jednotu občanů)

Olšany: starosta Aleš Janderka (KDU-ČSL), místostarosta Michal Mutina (Sdružení přátel Olšan a Klášterce)

Hanušovice: starosta Marek Kostka (Generace Y), místostarosta Jaroslav Mrázek (Nezávislá volba)

Kamenná: starosta Jakub Nimmrichter (SNK pro lepší budoucnost a rozvoj obce), místostarosta Jan Slavík (SNK pro lepší budoucnost a rozvoj obce)

Sobotín: starosta Josef Hroch (Za udržení rozkvětu Sobotína), místostarosta Martin Vlček (SPD)

Jesenicko:

Vidnava: starosta Rostislav Kačora (Volba pro Vidnavu), místostarosta Kamil Haderka (Volba pro Vidnavu)

Vlčice: starosta Josef Fojtek (Za rozvoj obce Vlčice), místostarostka Vendula Schreiberová (Za rozvoj obce Vlčice)

Žulová: starosta Radek Trsťan (Za prosperitu, rozvoj města), místostarosta Pavel Jehlička (Pro občany)

Velká Kraš: starosta Jiří Vodička (Krašáci pro Kraš), místostarostka Šárka Zapletalová (Malé hnutí z Velké Kraše)