Bazárek se uskuteční v bývalé družině základní školy ve Sportovní ulici u fotbalového hřiště. Věci do prodeje budou organizátoři přijímat v době od deseti do dvanácti hodin, prodávat se bude od půl druhé do čtyř odpoledne. Zakoupené věci pak budou připravené k výdeji od šestnácti do osmnácti hodin.

„Věci by měli mít prodejci očíslované podle počtu, opatřené cedulkou s cenou včetně manipulačního poplatku pro Mateřské centrum a svojí značkou, kterou mohou být například iniciály jména a příjmení. Seznam věcí pak odevzdají při příjmu. Manipulační příspěvek je v případě ceny do sta korun pětikoruna, u dražších věcí desetikoruna. Výdělek použijeme na nákup pomůcek a hraček pro mateřské centrum,“ uvedla Lenka Blažková z Mateřského centra Vikýrek.

Zájemci o účasti ji mohou kontaktovat na telefonním čísle 739 609 556, případně na e-mailu blazkole@email.cz. Po zkušenostech z předchozích let organizátoři lákají i rodiče předškoláků, kteří chtějí prodat už nepotřebné věci, a také páry, kteří očekávají narození potomků a chtějí pro ně předem něco nakoupit.