Casting 7. ročníku soutěže krásy pro studentky středních škol, jehož organizaci poznamenala protikoronavirová opatření, se konal 6. září v olomoucké galerii Šantovka. A bylo opravdu z čeho vybírat. Sešla se děvčata z celé České republiky, mezi nimiž porota našla finálovou dvanáctku.

Castingem provázel a dívky povzbuzoval špičkový choreograf J. K. Sanchez, který se soutěží spolupracuje dlouhodobě. Všechny dívky nejprve postupně předstoupily před porotu a představily sebe a školu, na které studují. Poté následovala oblíbená promenáda v plavkách. Casting dívky zakončily rozhovorem s porotou.

„Výběr semifinalistek byl těžký, ale nakonec se nám podařilo vybrat dvanáctku opravdu krásných dívek. Už se těším, co předvedou na finálovém galavečeru" pochvaloval si ředitel soutěže Roman Štěpánek.

Miss OK podle organizátorů nehledá pouze další královnu krásy, ale ve spolupráci se středními školami pomáhá získat studentům, kteří se podílí na realizaci soutěže, cennou praxi v oboru. Samotné účastnice díky tomu budují mimo jiné své prezentační a komunikační dovednosti.  
 
Všechny soutěžící máte možnost vidět na vlastní oči už 9. října na finálovém galavečeru na Zámku ve Velké Bystřici u Olomouce. Večerem bude provádět osvědčená moderátorská dvojice Petr Šimek s Evou Decastelo. Vstupenky jsou k dostání na www.missok.cz