Na trati Písečná – Mikulovice bude nepřetržitá výluka od úterý 24. července od 7.20 hodin do čtvrtka 26. července do devatenácti hodin.

V uvedenou dobu budou všechny rychlíky a osobní vlaky z Jeseníku směrem na Mikulovice a dále na Glucholazy a Krnov a opačně nahrazeny autobusy mezi stanicemi Písečná a Mikulovice a naopak. Místo osobních vlaků z Jeseníku do Zlatých Hor a zpět pojedou autobusy mezi stanicemi Písečná až Zlaté Hory.

V Písečné, Mikulovicích a Zlatých Horách budou náhradní autobusy zastavovat u nádraží, v Hradci-Nové Vsi na hlavní silnici na autobusové zastávce Hradec-Nová Ves, žel. st., v Ondřejovicích na hlavní silnici u vlakové zastávky a v Ondřejovicích zastávce na hlavní silnici na zastávce autobusů Odřejovice, restaurace.

Nepřetržitá výluka bude také od úterý 24. července od 6.40 hodin do čtvrtka 26.července do osmnácti hodin na trati Hanušovice – Staré Město pod Sněžníkem. Všechny vlaky nahradí po tuto dobu autobusy. Ty budou zastavovat v Hanušovicích a Starém Městě u nádraží, v Hanušovicích zastávce a Vysokých Žibřidovicích na hlavní silnici naproti vlakové zastávce a v Chrasticích na autobusové zastávce na hlavní silnici na odbočce k nádraží. (mik)