Vstupenky jdou do prodeje už ve středu 2. května.

„Předprodej vstupenek na koncert Jaromíra Nohavici zahájíme od 14 hodin v pokladně Domu kultury. Cena bude od čtyř set do pěti set korun,“ sdělil ředitel domu kultury Vladimír Rybička.

Dodal, že vstupenky na vystoupení Jaromíra Nohavici nelze telefonicky ani on-line zarezervovat a počet bude omezen na šest kusů pro jednu osobu. Pořad není vhodný pro děti do dvanácti let.

Jarek Nohavica Šumperku už vystupoval před několika lety, tehdy fronta lidí na zahájení prodeje lístků čekala několik hodin.

Jarek Nohavica již beze sporu patří mezi legendy našeho folku. Jako první z českých písničkářů se stal nositelem ceny Premio Tenco, která je každoročně již několik desítek let udělována v rámci Festivalu autorských písní v italském San Remu.

Zařadil se tak mezi interprety zvučných jmen, k nimž patří také Jacques Brel, Nick Cave nebo Leonard Cohen, kteří toto významné ocenění získali v minulosti.

„Fanoušci Jarka Nohavici si již určitě zvykli na to, že jeho vystoupení jsou vždy naprosto nově dramaturgicky sestavená, proto se rozhodně mohou těšit na spoustu překvapení. Na současných koncertech ho na akordeon a piano doprovází vynikající polský muzikant Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka z Plzně," uvedla produkční domu kultury Michaela Horáková.