v obřadní síni krematoria v Šumperku: 9.00 Vlastimila Straková (75) – Bušín, 10.00 Lenka Vernerová (50) – Vikýřovice, 11.00 Anna Daňková (72) – Rejchartice, 13.00 Marie Richterová (80) – Mladoňov, 14.00 Rostislav Cislický (73) – Petrov nad Desnou

v římskokatolickém kostele v Šumperku: 14.00 Jan Diviš (77) – Šumperk

v kapli v Ráječku: 14.00 Vlasta Pěničková (94) – Zábřeh

v obřadní síni v Jeseníku-Bukovicích: 11.00 Jiří Hejný (55) – Jeseník, 12.00 Božena Neugebauerová (44) – Jeseník, 13.00 Miloslav Fiala (71) – Jeseník, 14.00 Anastazie Ilchmanová (66) – Jeseník

ve smuteční síni olomouckého krematoria: 12.00 Věra Peitzová (78) – Olomouc, 12.40 Květoslava Doleželová (94) – Olbramice, 13.20 Marie Kubajurová (86) – Velký Újezd, 14.40 Elfrida Sedláčková (84) – Olomouc

v kostele Církve československé husitské v Olomouci:13.00 Zora Plášilová (85) – Olomouc

ve smuteční síni v Litovli: 11.00 Jana Vyhnánková (60) – Litovel

v kostele v Chudobíně: 15.00 Lubomír Milčický (59) – Chudobín

v kostele ve Vilémově: 15.00 Marie Petrová (82) – Vilémov

ve smuteční síni ve Šternberku: 12.00 Marie Blahová (88) – Řídeč

v obřadní síni městského hřbitova v Prostějově: 10.00 Ladislav Novotný (81) – Vrbátky, 10.40 Zdenka Spurná (85) – Prostějov, 11.20 PhMr. Anna Vysloužilová (79) – Prostějov, 12.00 Zuzana Bičišťová (45) – Prostějov, 12.40 Miroslav Komárek (84) – Bohuslavice, 13.20 Eva Greplová (61) – Prostějov, 14.00 Květoslava Kociánová (89) – Stařechovice, 14.40 Josef Vlček (88) – Želeč, 15.20 Zdeněk Hruban (73) – Protivanov

v kostele Petra a Pavla v Prostějově: 11.00 Rudolf Špaček (89) – Prostějov

v kostele v Hrušce: 14.00 Jiří Kohoutek (56) – Hruška

v kostele v Jesenci: 16.00 Jaroslava Krejčí (64) – Dzbel

v kostele v Lipníku nad Bečvou: 14.00 Marie Matušková (85) – Pavlovice, 15.30 Anna Rašková (85) – Lipník

v obřadní síni v Oseku nad Bečvou: 11.00 Božena Kalíková (92) – Osek

v obřadní síni v Lipníku nad Bečvou: 14.00 Bedřich Mucha (96) – Lipník nad Bečvou

v obřadní síni v Přerově: 13.00 Miroslav Brath (87) – Hlubočky, 13.40 Alois Przeta (64) – Lověšice

v obřadní síni v Hranicích: 13.00 Milan Vojáček (84) – Hranice, 14.00 Josef Kryzan (56) – Hranice

v kostele v Kojetíně: 13.00 Milada Kudínková (79) – Kojetín