Do poslední chvíle se o vítězství přetahovala Martina Skalová s Lucií Navarovou. Finiš pak měla lepší Lucie. Ta nakonec přeskočila Martinu o 23 hlasů.

Nejvíce se hlasovalo na webových stránkách Šumperského a jesenického deníku, zhruba tři desítky kuponů byly doručeny do redakce v písemné formě. A právě z těchto hlasujících čtenářů byli vybráni tři šťastní, kteří získají kosmetické přípravky renomované značky z.one concept.

Emílie Martínková z Hrabové, Martina Komárková ze Studené Loučky a Miroslava Navarová z Olomouce si svou výhru mohou vyzvednout v kadeřnickém salonu Marilyn, kde se soutěž odehrála. Návštěvu si dohodnou na telefonu 775 780 494. Zde si domluví s majitelkou salonu Marcelou Stratilovou schůzku a ta jim vybere vlasovou kosmetiku přímo na míru podle typu vlasů.

Jedničku měl v soutěži student Tomáš Zaoral, dvojku učitelka Angelika Rýcová, jako třetí si užívala péči odborníků Věra Malíková, která pracuje s lidmi s postižením. Se čtyřkou soutěžila maminka na mateřské dovolené Martina Skalová, která potřebovala účes, jehož úprava by zabrala málo času. To Květoslava Liďáková, soutěžící s číslem pět, se nechala zkrášlit na sraz spolužáků.

Velkou radost udělali odborníci i šesté soutěžící Miladě Mádrové. „Udělali jste ze mě nového člověka a dokázali mi, že v žádném věku není pozdě se sebou začít něco dělat. Dodalo mi to sebevědomí,“ svěřila se sympatické žena.

Sedmičku měla studentka Michaela Janíčková. Změnu vizáže i s užila i osmička – Lucie Hamalová. Ta se přiznala, že poprvé sedí v kadeřnickém salonu. Devátou soutěžící je Hana Minářová, která se po proměně nedokázala odtrhnout od zrcadla. „To není možné, to jsem opravdu já?“

S desítkou šla do soutěže Kateřina Horská. Prozradila, že do soutěže ji tak trochu postrčil manžel.

Lucie Navarová (jedenáctka) a Marie Křížková (dvanáctka) soutěž obohatily silným příběhem. I když Lucie oslovovala paní Marii „maminko“, ve skutečnosti byla ale její babičkou. „Když mi bylo šest a sestře čtyři roky, pravá matka se na nás vykašlala a nechala nás u babičky,“ svěřila se Lucie.

Soutěž Jste krásná, buďte krásnější se mohla uskutečnit jen díky spolupráci Šumperského a jesenického deníku se studiem Marilyn (tel.: 775 780 494), vizážistkou Janou Valentovou (tel.: 608 968 485) a značkou z.one concept. Deník stále přijímá přihlášky do soutěže. Stačí poslat na adresu: sumpersky@denik.cz svou fotografii, jméno, kontakt a krátké vysvětlení, proč jste se rozhodli pro změnu vizáže. Soutěžící získají zdarma změnu vizáže. Salon Marilyn nejen stříhá, ale dokáže i prodlužovat vlasy!

Výsledky soutěže
1. Lucie Navarová 425
2. Martina Skalová 403
3. Milada Mádrová 103
4. Hana Minářová 52
5. Kateřina Horská 37
6.–7. Angelika Rýcová 35
6.–7. Lucie Hamalová 35
8. Květoslava Liďáková 32
9. Věra Malíková 31
10. Marie Křížková 23
11. Michaela Janíčková 22
12. Tomáš Zaoral 7

SOUTĚŽ DENÍKU: Která proměna je Nej?