Sympatická žena, která pracuje jako asistentka na finančním úřadu, si péči kadeřnice a kosmetičky užívala plnými doušky. „Věřím, že změna bude jen k lepšímu. Vidím, že děvčata jsou šikovná, a tak už se těším na výsledek,“ uvedla Pavla.

Po krátké poradě se kadeřnice Lucie pustila do díla. Pro Pavlu, která ještě neměla nikdy barvené vlasy, zvolila jako základní barvu čokoládově hnědou s nazlátlým odstínem, na oživení učesu pak vybrala fialkový a světlý melír. „Uvažuji také, že vlasy dost zkrátím,“ prozradila své plány Lucie. Nejprve přišla na řadu barva a alobaly, pak střih, fénování a žehlení vlasů, aby dostaly tvar a lesk.

Kosmetička Pavlína, která Lucii vystřídala, pak zvolila líčení v přírodních odstínech. „Přiznám se, že malování odbývám. Nevím také jak na to, takže se nechám i poučit,“ přiznala Pavla, kterou kosmetička ochotně proškolila.

Ajak se dílo povedlo?

„Moc se sobě líbím. Dnes opravdu nemůžu zústat sedět doma, určitě vyrazím do společnosti,“ zářila paní Pavla.

Proměnu s Deníkem připravila redakce ve spolupráci se španělskou firmou Primavera Andorrana, kadeřnictvím Marcela v Kozinově ulici v Šumperku a Lucií Smékalovou (tel.: 723 977 436) a kosmetičkou Pavlínou, která se specializuje i na prodlužování vlasů (tel.: 777 107 916 ).

Sledujte úterní přílohu, soutěž Proměna s Deníkem stále probíhá a můžete se do ní přihlásit i vy! Úprava vizáže je zdarma, přijímáme přihlášky od mužů i žen! Volejte: 583 300 311, pište: Šumperský a jesenický deník, Jeremenkova 1, Šumperk, e-mail: sumpersky@denik.cz.

Proměna s Deníkem. Jak na to?

Soutěž je určena pro čtenáře, muže a ženy ve věku od patnácti let.

Přiznejte se, každý alespoň jednou zatoužil vrátit čas, či proměnit se v žádoucí princeznu, prince. Toto přání Vám bude moci Šumperský a jesenický deník společně se španělskou společností Primavera Andorrana vyplnit, a to zcela zdarma!!!

Můžete nám, dámy i pánové, posílat Vaše portrétní fotografie. Pokud je nemáte, zastavte se v redakci,mysi Vás vyfotografujeme.

Toho, kdo prodělá Proměnu s Moravským severem, vybírá komise složená z odborníků. Profesionálové pak vybraný objekt dokonale připraví – učešou a nalíčí, TO VŠE ZDARMA.

Při Proměně bude redaktor Deníku a vše bude dokumentovat a samozřejmě popíše v novinách a na internetu.

Pravidelně pak budeme otiskovat snímky odvážlivců před a po Proměně a Vy, naši čtenáři, můžete prostřednictvím kuponů v úterní příloze Šumperského a jesenického deníku hlasovat pro nejzdařilejší změnu.

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

* Soutěže se mohou zúčastnit muži i ženy ve věku od 15 let.

* Na adresu Šumperský a jesenický deník, Jeremenkova 1, 787 01 Šumperk nebo e-mailovou adresu: sumpersky@denik.cz zašlete svou portrétní fotografii, pokud možno co nejčerstvější. Pokud snímek nemáte, vyfotografujeme si Vás v redakci.

* K fotografii přiložte Váš věk, bydliště a telefonní kontakt, můžete také napsat, proč Proměnu chcete podstoupit.

* Účastníci soutěže musí souhlasit se zveřejněním svých snímků před a po Proměně. Odborníci je upraví ZDARMA!!!

* Odměníme čtenáře, kteří se zapojí do hlasování. Hlasy, které nebudou opatřeny kuponem, musíme ze slosování bohužel vyřadit. Informace o soutěži Proměna s Deníkem získáte na tel. 583 300 311 (Martina Koukolová).