První tři jmenovaní jsou již ostřílení zpěváci, ti ostatní teprve cestu ke slávě hledají.

„Člověk na sobě musí tvrdě pracovat a mít trochu štěstí,“ tvrdí Bára Zemanová, které svou popularitu získala v soutěži Česko hledá SuperStar, kde obsadila čtvrté místo.

I Olga Lounová či David Deyl prošli talentovými soutěžemi, než se stali miláčky publika. To po nich v Jeseníku doslova šílelo.

Zatímco Olgu Lounovou, která si zahrála v seriálu Oškliváka Katka, lidé okamžitě zahrnuli prosbami o autogram a společné focení, David Deyl si fanynky získal svým projevem na pódiu. Publikum jej z něj odmítalo bez přídavku pustit.

A kdo z talentů, kteří předvedli na jesenickém náměstí, u poroty uspěl?

„Rozhodování bylo těžké, každý z porotců měl jiný názor. Já jsem dala hlas tomu, kdo si zpívání opravdu užíval. To je důležité, umět se zbavit trémy,“ vyřkla svůj ortel dlouhonohá kráska Olga Lounová.

„Jako vítěze porota vybrala olomoucké duo Michala Grohmanová a Tino Richter. Mě se nejvíce líbila kapela Marian 333 z Ostravy. Ta se při své produkci skvěle bavila a tak to má být,“ vyhlásil výsledky soutěže ředitel Šance pro talent Roman Šimon.

Zároveň vyzval všechny, ty, kteří mají talent, aby stále posílali přihlášky. Soutěž ještě zdaleka nekončí. Podrobnosti k soutěži jsou na: www.sanceprotalent.cz.

Akci Šance pro talent pořádá společnosti Česká muzika, která nabízí talentovaným zpěvákům a hudebním skupinám natočení vlastní desky a jejich následnou propagaci. Dále možnost zařazení do připravovaných pořadů České televize či účinkování na hudebních festivalech.