Nyní je na vás, čtenářích, abyste vybrali vítěze měsíce července. Své hlasy můžete posílat do 31. srpna. Hlasovat můžete na webu i na stránkách Šumperského a jesenického deníku, kde v příloze Moravský sever vybrané snímky otiskneme spolu s kuponem.

Právě jen ti čtenáři, kteří do redakce doručí vyplněný kupon, mohou získat dárek od Pivovaru Holba. V sázce je dvacet balení multipacků s Holbou Šerák.  Autor vítězného snímku ze všech kol, kterého vybere odborná komise složená z redaktorů, fotografů a zástupců pivovaru, pak vyhraje exkurzi do Pivovaru Holba s ochutnávkou pro 10 osob. Hlasování na internetu je pouze zpestřením soutěže, vítěz internetové ankety získá jen radost z vítězství, ceny jsou určeny pouze vítězům, které určily kupony z tištěného Deníku.

Pravidla jsou jednoduchá. Soutěž probíhá od dubna do září a je určena pro čtenáře starší 18 let. „Jako téma fotografického klání jsme zvolili volný čas," uvedla šéfredaktorka Šumperského a jesenického deníku Soňa Singerová. Autor může každý měsíc poslat maximálně pět snímků ve formátu JPG, fotografie zasílané elektronicky by měly mít velikost nejméně 100 kb, maximálně však 1 Mb.

Autoři nejlepších snímků budou odměněni dárkem z produkce Pivovaru Holba. „Vyhlásíme vždy vítěze měsíce, těch bude v průběhu soutěže šest. A z této šestice pak vzejde celkový vítěz," dodala Soňa Singerová.

Snímky do soutěže mohou fotografové posílat v elektronické i papírové podobě, a to na: sona.singerova@denik.cz nebo poštou na Šumperský a jesenický deník, Jeremenkova 1, 787 01 Šumperk. Na stejnou adresu je třeba doručit také vystřižený a vyplněný hlasovací kupon.

Pro vítěze (Ludvík Adámek – 2 ks balení multipack Holba, Antonín Říha – 1 ks) budou ceny připraveny v redakci Šumperského a jesenického deníku od středy 8. srpna. Od tohoto data si je budou moci vyzvednout, nejpozději však do konce srpna. Výhercům blahopřejeme! Bližší informace o soutěži lze získat na tel. číslech: 602 384 657, 583 300 311.