Hlasování tentokrát bylo opravdu vyrovnané, na druhém místě skončil jen s drobným odstupem strom z Černé Vody na Jesenicku.

O nejkrásnějším vánočním stromu jste rozhodli vy, čtenáři Šumperského a jesenického deníku. Mohelnický strom obhájil loňské prvenství, kdy jste mu poslali nejvíce hlasů i v krajském kole. To odstartuje na našem webu už zítra ve 20 hodin.

V okresním kole ankety o Nejkrásnější vánoční strom letošního roku se utkalo o vaši přízeň celkem deset stromů, hlasovat mohli od 7. prosince registrovaní čtenáři Deníku.

Mohelnický král posbíral nakonec 1488 hlasů, na druhém místě skončila s 1225 hlasy vánoční ozdoba Černé Vody. Na třetím místě skončil s velkým odstupem strom ze Zábřeha.

Vítěz okresního kola z Mohelnice postupuje do kola krajského, které na našem webu odstartuje v úterý 12. prosince ve 20 hodin. Krajští vítězové se poté utkají o celostátní titul a cenu ve výši téměř čtvrt milionu korun pro svou obec či město.

1. místo - Mohelnice

close Vánoční strom v Mohelnici 2023. info Zdroj: Jiří V. Ferbínek, se souhlasem zoom_in Vánoční strom v Mohelnici 2023.

2. místo - Černá Voda

close Vánoční strom v Černé Vodě na Jesenicku. info Zdroj: Kristýna Urbanová, se souhlasem zoom_in Vánoční strom v Černé Vodě na Jesenicku.

3. místo - Zábřeh

close Vánoční strom v Zábřehu. info Zdroj: Deník/Petr Krňávek zoom_in Vánoční strom v Zábřehu.