Všichni saunéři se během letošní bohaté sezony saunových zážitků utkali v mnoha národních šampionátech i světových soutěží. „Žebříčky jejich kvalit se letos opět posunuli o mnoho latěk výše. Originální nápady, pojetí saunových ceremoniálů a detailů berou dech. Je až těžko uvěřitelné, že tohle všechno se potká během tří dnů na jednom místě v České republice, v Branné," uvedl ředitel Wellness hotelu Kolštejn Tomáš Drápal.

Zdůraznil, že nepůjde o uzavřenou společnost. Veřejnost si bude moci vyzkoušet umění špičkových saunérů doslova na vlastní kůži.

„Návštěvníci budou moci sledovat a otestovat zcela jiné pojetí saunových ceremoniálů v podání evropských saunérů. Můžu jim už nyní slíbit, že to bude nezapomenutelný zážitek," láká Tomáš Drápal.

Program zpestří přednášky a workshopy. „K dispozici bude jeden z našich wellness pracovníků, který přiblíží procedury a byliny, které používáme v našem komplexu a mnoho dalšího," zve na víkend plný zážitků Tomáš Drápal. Pokud chcete získat dárkový poukaz do Vitálního světa v Branné, zapojte se do soutěže. Otázku a soutěžní kupon najdete v Šumperském a jesenickém deníku, který vychází v pátek 8. listopadu.