Asi největší rej bosorek se uskuteční v pondělí 30. dubna v autokempu v Mohelnici. Od osmnácti hodin zde na návštěvníky čeká inkviziční soud, vynesení a vykonání rozsudku a následné upálení. Bude se také volit Miss čarodějnice.

V doprovodném programu se můžete těšit na orientální tance, rytířskou skupinu Mohelnická sebranka, atrakce pro děti, vystoupení mažoretek z Cechu přátel pátého ročního období nebo kreslířskou soutěž o zajímavé ceny. O hudební doprovod se postará skupina Hergott. V jednadvacet hodin bude k vidění na paradráze ohňostroj.

Už v sobotu 28. dubna se slétnou bosorky na zámek v Úsově. Od půl čtvrté odpoledne zde bude připraveno zábavné odpoledne pro děti i dospělé, které vyvrcholí volbou Miss čarodějnice. Bosorky v kostýmu mají vstup zdarma. Návštěvníci bez kostýmu zaplatí čtyřicet korun za dospělého a polovinu za dítě.

Rovněž v sobotu 28. dubna se bude konat také Čarodějnická dance Babalympiáda u myslivecké chaty v Brníčku. Průvod čarodějnic vyjde ve čtrnáct hodin z obou konců obce. O hodinu později pak začne pestrý program plný čarodějnických her a zábavy. Připraveny budou i lahodné čarodějnické lektvary. O hudební doprovod se postará Toby Band.

Na čarodějnické sletiště U Smrdutého potoka se promění v pondělí 30. dubna od sedmnácti hodin hasičský areál za kulturním domem v Hrabišíně. Připraveny jsou různé soutěže, vystoupení šermířů, malý ohňostroj, lanovka nebo koně. K hašteření bude bosorkám vyhrávat DJ Rosťa.

To v Třeštině přivítají divoženky už v pátek 27. dubna v osmnáct hodin na hřišti. Místní sdružení Babinec připravilo tradiční slet plný her, soutěží a zábavy, který hudebně doprovodí skupina Nataras.

Bavit se budou i v Olšanech, kde mají čarodějnice sraz v pondělí 30. dubna v osmnáct hodin na parkovišti u papírny. Odtud se vydají bosorky v průvodu na hřiště, kde se odehrají soutěže a zábavný program.

V sousední Rudě nad Moravou čarodějnický rej s Petrou Pudovou začne také v pondělí, ale už o hodinu dříve, tedy od sedmnácti hodin u hospůdky U Pavla. V Hrabenově pak budou pálit čarodějnice v sobotu 28. dubna od osmnácti hodin na místním hřišti.