Robin se pro mnohé diváky stal nepříliš výrazným podivínem, jehož mediální cesta nabrala po stoupavé sinusoidě i strmý pád. Možná i proto pro něj byla druhá šance překvapením. „Někdo tam nahoře mě má asi rád,“ řekl Robin, když jsme s ním rozebírali zážitky z druhé štace v cestě za slávou a miliony. Dodatečná volba jej s dvěma dalšími soutěžícími Tamarou a Georginou zavedla přímo do vily mezi Vyvolené, kteří na základě sympatií a důkladné zpovědi měli mezi sebe jednoho z nich vybrat.Robin tedy mohl pobýt necelé dvě hodiny v prostředí, kde je atmosféra zahuštěná neskutečným množstvím emocí a všudypřítomnou nudou.

„Byl to zážitek. Jsem neskutečně vděčný, že jsem mohl přinést trochu domova Milanovi, Marcele a Ivaně, jež patří mezi dominantní hráče ve vile. Na rozdíl od ostatních mi právě oni připadají jako féroví a upřímní lidé, které hra nezkazila,“ dodal Robin k enklávě soutěžících ze Šumperska.To že si ho na základě hlasování pak sami Vyvolení mezi sebe vybrali, ale ke vstupu do soutěže nestačilo. Štáb se rozhodl, že divákům a soutěžícím udělá překvapení a do vily pošle toho, který měl nejméně hlasů. Volba tedy padla na Tamaru a Robin se mohl znovu vydat na smutnou pouť domů. Poslední naději mu pak vzala informace, že při Tamařině porušení pravidel do vily šla jako náhradnice Georgina.

Se smutným povzdechem zakončil Robin hodnocení svého působení před branami pomíjivé slávy. „Hanibal zůstal před branami. Ale život proto přece nekončí. Mrzí mě pouze to, že pro spoustu diváků zůstanu jen podivín.“ Našim čtenářům a fanouškům Vyvolených závěrem vzkazuje, ať nadále zůstanou u obrazovek, protože Milan, Marcela a Ivana si to přinejmenším zaslouží.