Už dvanáctý ročník festivalu přinese pořádnou nadílku těch nejlepších světových a českých filmů se zimní outdoorovou tematikou.
Zábřežský Snow film fest nabízí snímky cestovatelů a dobrodruhů z celého světa.Zábřežský Snow film fest nabízí snímky cestovatelů a dobrodruhů z celého světa.Zdroj: Zábřežská kulturní, se souhlasem

„Nabídne film o rychlostním výstupu na sedmitisícovku v Nepálu, lyžařskou odyseu v kulisách mrazivých fjordů Norska, hledání nadýchaného prašanu v zasněžených pláních Sibiře nebo dechberoucí snowkiting,“ zve na festivalové taháky Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

„Návštěvníci festivalu se mohou těšit také na přednášku o výstupech na ekvádorské sopky v podání horolezce a cestovatele Luboše Bury, který se ovšem v řadě českých filmů objevil jako kaskadér,“ představil letošního festivalového hosta Zdeněk David.

Snow film fest tradičně nabídne originální občerstvení, diváckou anketu, losování o ceny a jako vždy pohodovou festivalovou atmosféru.

Podrobné informace o připravovaných filmových titulech zájemci najdou na webových stránkách snowfilmfest.cz.

Vstupenky, které se dají v předprodeji pořídit za symbolickou stokorunu a pro děti za polovinu, se i letos prodávají na konkrétní místa. Pořídit si je můžete zde.